2:0
2:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - PSKC Okříšky 7:1
4. Antonín Valíček, 8. Marek Zapletal, 9. Ondřej Šimíček, 24. Antonín Valíček, 27. Tomáš Bartoš, 39. Tomáš Zeisel, 45. Tomáš Jančařík - 12. Štěpán Ludmila; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 1 + Jakub Gheorghe 5:2; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Buršík 17 - Sebastian Pavlas 33; po třetinách: 3:1, 2:0, 2:0;
45:00
44:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Jančařík, asistoval Matěj Němec (7:1).
44:36
Vyloučen hráč Jakub Gheorghe družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minut za nedovolené vrážení.
40:54
Timeout PSKC Okříšky
38:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Zeisel, asistoval Antonín Valíček (6:1).
36:02
Trestné střílení družstva PSKC Okříšky neproměnil Michal Pařízek.
35:00
Pavlas drží Okříšky.
30:00
30:00
29:46
Vyloučen hráč Štěpán Ludmila družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:00
Hattrick opět ukazuje svoji dominanci.
26:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Bartoš, asistoval Ondřej Šimíček (5:1).
23:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Valíček, asistoval David Sláma (4:1).
23:00
Hraje se nahoru a dolů.
18:20
Okříšky začali druhou třetinu výborně.
17:30
Korba měl dvě obrovské šance, ale gól z nich nepadl.
16:30
Okříšky mají velké problémy s rozehrávkou.
15:00
15:00
11:43
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Štěpán Ludmila, asistoval Ondřej Dosedla (3:1).
11:43
Ludmila v přesilovce nádherně vymetl šibenici.
09:29
Vyloučen hráč Tomáš Jančařík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
08:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Šimíček, asistoval Antonín Valíček (3:0).
07:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Zapletal, asistoval Tomáš Zeisel (2:0).
05:30
Pavlas chytá dnes neuvěřitelně.
03:40
03:08
Vyloučen hráč Martin Leixner družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání.
03:08
Prej chyběl kousek, aby se dotknul míčku.
00:20
Pavlas opět drží svůj tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky: brankář: Sebastian Pavlas; hráči v poli: Martin Leixner, Ondřej Dosedla, Daniel Caha, Šimon Korba, Michal Pařízek
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Tomáš Bartoš, Matěj Němec, Tomáš Jančařík, Antonín Valíček, Ondřej Šimíček