6:0
8:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - PSKC Okříšky 17:1
2. Vilém Bednařík, 5. Jakub Čech, 15. Václav Bajko, 18. Vítek Marušík, 19. Tadeáš Hoch, 21. Tadeáš Hoch, 25. Martin Král, 29. Václav Bajko, 29. Jakub Čech, 31. Jakub Čech, 31. Daniel Málek, 38. Václav Bajko, 39. Martin Král, 41. Jakub Čech, 42. David Přibil, 43. Martin Král, 44. Tadeáš Hoch - 38. Šimon Korba; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 2:5; využití: 4:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Jakub Pechura ? - Sebastian Pavlas ?; po třetinách: 3:0, 6:0, 8:1;
45:00
44:27
Vyloučen hráč Jakub Čech družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
43:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Martin Král (17:1).
42:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král bez asistence (16:1).
41:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Přibil, asistoval Tadeáš Hoch (15:1).
40:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Čech bez asistence (14:1).
38:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král, asistoval Vilém Bednařík (13:1).
37:51
Vyloučen hráč Roman Picmaus družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání.
37:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Václav Bajko, asistoval Tadeáš Hoch (12:1).
37:06
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Šimon Korba, asistoval Sebastian Pavlas (11:1).
30:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Málek, asistoval Martin Král (11:0).
30:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Čech, asistoval David Sedláček (10:0).
30:00
30:00
28:46
28:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Václav Bajko, asistoval Martin Král (8:0).
27:01
Vyloučen hráč Ondřej Dosedla družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král bez asistence (7:0).
21:57
Vyloučen hráč Ondřej Dosedla družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání.
20:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Jakub Čech (6:0).
18:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Václav Bajko (5:0).
18:51
Vyloučen hráč Štěpán Ludmila družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za blokování hokejky.
17:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vítek Marušík, asistoval Martin Král (4:0).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Václav Bajko, asistoval Vilém Bednařík (3:0).
14:22
Vyloučen hráč Štěpán Ludmila družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Čech, asistoval Václav Bajko (2:0).
04:25
Vyloučen hráč Tomáš Brabenec družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
01:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vilém Bednařík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Tadeáš Hoch, David Sedláček, Martin Král, David Přibil, Matěj Szabó