0:2
1:0
- : -

FBC Medvědi Severu Česká Lípa - FORZA Tatran 2:4
1. David Derka, 25. Štěpán Motejzík - 7. Vladimír Fuchs, 9. Milan Fridrich, 13. Roman Petržela, 20. Milan Fridrich; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Dušek ? - Filip Hrbek ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:0;
35:19
Timeout FORZA Tatran
34:29
Timeout FBC Medvědi Severu Česká Lípa
24:35
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Štěpán Motejzík, asistoval David Marhan (2:4).
24:00
24:00
19:39
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich, asistoval Roman Petržela (1:4).
12:14
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Roman Petržela, asistoval Juraj Šádek (1:3).
12:00
12:00
08:25
07:36
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
06:36
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vladimír Fuchs, asistoval Juraj Šádek (1:1).
00:48
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil David Derka, asistoval Jan Odvárka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jan Rubáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: Filip Hrbek; hráči v poli: Tomáš Hejda, Petr Ďarmek, Roman Petržela, Vladimír Fuchs, Juraj Šádek