2:2
6:1
- : -

FbC Asper Šumperk - SK K2 Prostějov 10:4
8. Matěj Mondek, 12. Daniel Venouš, 24. Matěj Mondek, 40. Michal Šíma, 41. Jiří Trávníček, 44. Jiří Trávníček, 47. Ondřej Mrázek, 48. Michal Šíma, 48. Jindřich Kamler, 53. Jan Mannl - 3. Jan Smička, 28. Jakub Krnáč, 31. Jakub Krnáč, 49. Jan Smička; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Martin Malínek 15 - Jan Weidinger 15; po třetinách: 2:1, 2:2, 6:1;
60:00
Střely po 3. třetině: 12:8.
60:00
Radek Pařenica, trenér Prostějova: "Rozhodla chladná hlava domácích a naše zbrklá. Mrzí nás i neproměněné šance zejména v první třetině. "
60:00
Petr Matěj, trenér Šumperka: "Smekám před všemi, včetně těch, kteří se na hřiště dostali až v samém závěru střetnutí. Dnes to byl takový typický zápas s Prostějovem, kdy jsme naštěstí udrželi chladné hlavy a ve třetí třetině jsme rozhodli. Děkujeme soupeři i divákům za perfektní atmosféru."
60:00
59:01
Poslední minuta do konce utkání
58:15
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
58:15
Vyloučen hráč Michal Konečný družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
53:17
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
53:17
Jako kompenzace gólu přišlo vyloučení Jakuba Hrubana
52:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Jindřich Kamler (10:4).
52:23
Napoprvé to sice nevyšlo, ale druhou přihrávka už prošla na nekrytého Mannla, jenž zvyšuje už na 10:4
48:59
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Pavel Bezouška (9:4).
48:59
Gól Prostějova z hole Jana Smičky snižuje stav utkání
47:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Ondřej Mrázek (9:3).
47:32
Tři góly v rychlém sledu znamenají rozdíl šesti branek ve skóre, a abych se přiznal, neviděl jsem ani jeden z nich
47:04
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Petr Matěj (8:3).
46:44
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jiří Trávníček (7:3).
46:44
Rzchlá rozehrávka Asperu a Ondřej Mrázek zvyšuje na 7:3
43:06
Timeout SK K2 Prostějov
43:06
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (6:3).
42:53
Tvrdý střet na středu hřiště naštěstí neskončil vážnějším zraněním
40:33
40:33
Krásná přihrávka Ondřeje Mrázka na volného, před brankou stojícího Jiřího Trávníčka, který se po přihrávce svého týmového paťáka nemýlil
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 7:3.
40:00
39:53
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jakub Hruban (4:3).
39:53
Parádní přihrávka od Hrubana a Šíma jen posunul do prázdné branky
39:01
Poslední minuta do konce druhé třetiny
30:32
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Jakub Jurkulák (3:3).
27:24
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Michal Konečný (3:2).
26:35
Vyloučen hráč Antonín Harapát družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
25:04
Průnik Hrubana a jeho následná střela končí mimo
23:46
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Jakub Hruban (3:1).
16:40
Šumperk občas pokazí rozehrávku, ale kompenzuje to spousta kvalitními akcemi, které mají tendenci skončit v síti
11:21
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jakub Hruban (2:1).
11:21
Střelou pod víko zvyšuje Daniel Venouš stav na 2:1 pro domácí
07:24
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Jiří Trávníček (1:1).
07:24
Ideální přihrávkou našel Jiří Trávníček Matěje Mondeka, který srovnává stav na 1:1
02:45
Po střele Mannla zazvonila tyč
02:06
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Marek Maťcha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Marek Maťcha, Libor Čmela, Jan Smička, Pavel Bezouška, Jan Hél
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Malínek; hráči v poli: Štěpán Maixner, Antonín Harapát, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Matěj Mondek