3:3
2:0
0:1

TJ Centropen Dačice - FBK Atlas Blansko 6:7p
14. Daniel Holeček, 21. Radovan Kubek, 32. Jan Sláma, 36. Vít Nosek, 50. Daniel Holeček, 51. Jakub Šimánek - 1. Lukáš Kučera, 3. Vojtěch Fedra, 14. Vojtěch Fedra, 24. Jiří Kroutil, 32. Daniel Žilka, 40. Lukáš Kučera, 61. Lukáš Kučera; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 12 - David Tenora 27; po třetinách: 1:3, 3:3, 2:0, 0:1;
60:40
60:42
Komentář hostů: Věděli jsme že to bude vyrovnané utkání, Oož se v zápase potvrdilo. Po prvním obdrženém golu nás soupeř přehrával a dostával se do větších šancí. Díky soupeři nedisciplinovanosti jsme se dostali do zápasu a dokázali jsme vyhrát. Soupeři přeji hodně štestí do sezony. Děkuji za krásný vyrovnaným zápas , Divákům a rozhodčím.
60:42
Komentář trenéra Domácích: Vyrovnané utkání. Děkuji svému týmu za výkon a přeji soupeři štastnou cestu domu.
60:41
Střely v prodloužení 0:1
60:40
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval František Fedra (6:7).
60:40
Hosté ukončují zápas.
60:01
Oba týmy dnes z Cerekve neodjedou s prázdnou.
56:00
Tečovaná střela Miloše Procházka těsně vedle branky.
55:05
Dačice v plném počtu.
53:05
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:03
Hosté začínají dělat chyby v rozehrávkám. Tentokrát Sedláček nepotrestal.
50:44
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jakub Šimánek, asistoval Jan Morávek (6:6).
50:36
Jakub Šimánek sám před Tenorem ale neuspěl.
49:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (5:6).
48:51
Brejk Oldřicha Pechy zastavili hosté faulem.
48:33
46:33
Vyloučen hráč Vít Nosek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:42
Šlápota se dostal na dvakrát do zakončení, ale ani jedna jeho střela na bránu neletěla.
39:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Jan Charvát (4:6).
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:29
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vražení zády.
35:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Filip Šlápota (4:5).
34:20
Vyloučen hráč Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vražení zády.
34:20
Morávek skončil na zemi se zraněním.
33:35
Vacuška předvedl neskutečné zákroky a zachránil Dačice od další branky.
31:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Sláma, asistoval Filip Šlápota (3:5).
31:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval Lukáš Kučera (2:5).
29:26
Vyloučen hráč Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
29:00
Další akci Dačic zakládá Jan Pecha.
28:22
Dačice přehrávají svého soupeře.
23:45
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Kroutil, asistoval Jan Charvát (2:4).
20:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jan Morávek (2:3).
16:51
Dačice dostávají svého soupeře pod tlak.
13:56
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jiří Sedláček (1:3).
13:56
Daniel Holeček konečně dobře zamířil a snižuje.
13:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Lukáš Kučera (0:3).
13:02
Hosté v plném počtu.
11:50
Vacuška zastrašil svého protihráče, který svůj únik neproměňuje.
11:02
Vyloučen hráč Jan Charvát družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
10:46
Pokus Noska zblokován, následná dorážka Pechy letí vysoko nad.
10:10
Ani rychlá rozehra Dačic gol nepřinesla.
07:40
Tenora úspěšně vyráží střely Dačic.
06:38
Nebezpečná střel od Noska. Tenora musel vytyčit nohu.
05:56
Hra se přelévá ze strany na stranu.
04:30
Další šanci domácích měl Miloš Procházka, ale i on trefuje přímo Tenora.
03:00
Domácí dostávají druhý gol, ale tlak je na obou stranách.
02:59
01:45
Oldřich Pecha ohrozil branku.
00:35
Dnešní utkání nám začíná rychlým golem hostů.
00:34
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Fedra (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a David Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, Daniel Žilka, František Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Jiří Sedláček, Jan Morávek, Jakub Šimánek, Radovan Kubek, Vít Nosek, Oldřich Pecha