5:0
4:0
- : -

FbC Jazzmani Žatec - BK REAL ROUDNICE n/L 11:3
12. Matěj Hrádek, 14. Matěj Hrádek, 16. Viktor Milyan, 18. Ondřej Kuvík, 20. Jan Říha, 22. Ondřej Kuvík, 23. Matěj Hrádek, 34. Jan Volráb, 35. Viktor Milyan, 41. Jan Říha, 42. Jiří Hanzlík - 3. Ondra Kára, 7. Marek Rýdl, 8. Ondra Kára; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Milan Baloun; vyloučení: 2:6; využití: 3:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Denis Ali ? - Joshua M. Whitehead ?; po třetinách: 2:3, 5:0, 4:0;
45:00
41:34
Vyloučen hráč Jan Volráb družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:14
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jiří Hanzlík, asistoval Viktor Milyan (11:3).
40:55
Vyloučen hráč Marek Rýdl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za držení.
40:34
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Říha, asistoval Ondřej Kuvík (10:3).
40:06
Vyloučen hráč Ondra Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
34:28
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Matěj Hrádek (9:3).
33:30
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Volráb, asistoval Jan Říha (8:3).
30:00
30:00
22:31
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval Jakub Řimnáč (7:3).
21:21
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Matěj Hrádek (6:3).
21:21
20:08
Vyloučen hráč Jakub Řimnáč družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za bránění ve hře.
19:12
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Říha, asistoval Michal Hotěk (5:3).
17:48
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Michal Hotěk (4:3).
16:28
Vyloučen hráč Kryštof Bártek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
15:19
15:00
15:00
13:49
Vyloučen hráč Ondra Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
13:15
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval Viktor Milyan (2:3).
11:58
07:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Dominik Uhlíř (0:3).
06:42
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marek Rýdl, asistoval Ondra Kára (0:2).
04:12
Vyloučen hráč Marek Rýdl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za vysoká hokejka.
02:53
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Matyas Pilař (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Michal Hotěk, Jan Vápeník, Ondřej Kuvík, Jan Říha, Jan Volráb