0:0
0:2
- : -

Florbal Ústí - AC Sparta Praha 1:5
8. David Stummer - 7. Kristián Kozák, 14. Mikuláš Krbec, 19. Matěj Čermák, 42. Radim Křenek, 52. Marek Veselý; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 261; zásahy brankářů: Marek Netopilík 7 - Martin Beneš 23; po třetinách: 1:3, 0:0, 0:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Vl. Trčky: Od nás dnes poctivý výkon po celých 60 minut, jediný viditelný rozdíl mezi superligovým a prvoligovým týmem byl v proměňovaní šancí. Vzhledem k tomu nás může konečný výsledek trošku mrzet. Děkuji klukům za super výkon a soupeři za fér zápas.
60:00
Vyjádření trenéra hostí M. Vojty: Jsme rádi, že jsme zvládli první zápas od března vítězně a s jednou obdrženou brankou. Od druhé třetiny jsme ve většině pasáží dirigovali rytmus hry a vytvářeli si dobré brankové příležitosti. Jsme přesvědčeni, že až budeme více v hale, budeme je úspěšněji proměňovat. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za dobrou atmosféru.
57:26
Vyloučen hráč Šimon Masár družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
51:36
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Marek Veselý, asistoval Dominik Bartoš (1:5).
50:40
Balonek se zdál být v brance hostí, rozhodčí však rozpažil
50:10
MVP by si na tomto zápase zasloužil náš pomocník s mopem. Má ze všech zatím největší ice-time
41:55
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Radim Křenek, asistoval Lukáš Ujhelyi (1:4).
41:55
Sparta proměňuje přesilovku
41:33
Vyloučen hráč Vít Pavelka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
37:09
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
18:28
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Martin Dolejš (1:3).
13:06
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Mikuláš Krbec z trestného střílení (1:2).
07:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Jan Sattler (1:1).
06:18
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Kristián Kozák, asistoval Matěj Pruner (0:1).
04:13
Vyloučen hráč Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů AC Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Radim Křenek, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Marek Zouzal
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Filip Vybíral, Tomáš Pšenička, Dominik Beneš, Ondřej Kawulok, Vladimír Trčka