1:0
1:4
- : -

ASK Lovosice - LFP - Florbal Teplice B 4:10
12. Adam Jelínek, 12. Pavel Vodenka, 19. Tomáš Ultsch, 42. Pavel Vodenka - 8. Tomáš Langer, 10. Ondřej Brabec, 10. Milan Gerhard, 14. Milan Gerhard, 14. Martin Schneider, 15. Tomáš Langer, 31. Milan Gerhard, 39. Ondřej Brabec, 40. Ondřej Brabec, 42. Martin Schneider; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 8; zásahy brankářů: Stanislav Šloser ? - Martin Hoffmann ?; po třetinách: 2:6, 1:0, 1:4;
45:00
41:46
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Vodenka, asistoval Tomáš Ultsch (4:10).
41:20
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Martin Schneider bez asistence (3:10).
39:35
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Ondřej Kus (3:9).
38:40
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Ondřej Brabec bez asistence (3:8).
30:28
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Milan Gerhard, asistoval Dan Becher (3:7).
30:00
30:00
28:26
Vyloučen hráč Tomáš Ultsch družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
18:14
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch bez asistence (3:6).
15:48
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za hrubost.
15:48
Vyloučen hráč Jan Kotán družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:41
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Tomáš Langer, asistoval Ondřej Brabec (2:6).
13:37
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Martin Schneider, asistoval Jan Zahn (2:5).
13:05
11:48
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Vodenka, asistoval Michal Holub (2:3).
11:20
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Adam Jelínek bez asistence (1:3).
09:53
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Milan Gerhard, asistoval Ondřej Kus (0:3).
09:50
Vyloučen hráč Ondřej Hozák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
09:15
07:56
06:35
Vyloučen hráč Tomáš Ultsch družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice B:
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Stanislav Šloser; hráči v poli: Jan Kotán, Michal Holub, Pavel Vodenka, Tomáš Ultsch, Ladislav Čermák