0:1
1:2
- : -

FbK TJ Svitavy - FbK Orlicko-Třebovsko 3:3
3. Sára Svozilová, 7. Tereza Jirčíková, 34. Veronika Machová - 27. Renáta Typlová, 41. Lucie Fárníková, 42. Karolína Kovářová; rozhodčí: Daniel Suchý - Milan Sokol; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Barbora Králíčková 13 - Abigail Faltová 14; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2;
45:00
Střely v poslední třetině: domácí - 7, hosté - 5
45:00
Celkový počet střel: domácí - 17, hosté - 16
45:00
44:56
Poslední střela ze vzduchu od Fárníkové L., Králíčková skvěle chytá.
44:30
Machová překvapila Faltovou z nulového úhlu, míček mají domácí v rohu.
44:22
Oba týmy chtějí vyhrát a na hřišti to dávají jasně najevo.
44:20
Na druhé straně střílí Kubištová. Králíčková vyráží.
44:10
Olšánová mimo bránu.
43:49
Přikrylová střílí pouze do bloku.
43:00
Daňková sama před bránou, střelu vyráží Faltová.
42:25
Závar před svitavskou brankou. Hosté rozehrávají.
41:24
Machová nepřesně na Svozilovou, ale Svitavy se daly do těžkého pressingu.
41:09
Timeout FbK TJ Svitavy
41:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Karolína Kovářová, asistoval Lucie Fárníková (3:3).
41:09
Orlicko rychle proměňuje první šanci a máme tu vyrovnaný stav.
41:05
Vyloučen hráč Barbora Řiháková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
40:41
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Lucie Fárníková, asistoval Renáta Typlová (3:2).
40:01
Niková u míčku nepřesně nahrává a míček získává Orlicko.
39:15
Následuje buly po odvolaném vyloučení za hru rukou. Pochvala rozhodčím.
39:05
Olšánová také po mantinelu jako předchozí dvě hráčky. Její nahrávka před bránu končí sražená za bránou.
38:42
Prokešová zalehla Faltovou po pofidérní útočné akci. Snad se hráčkám nic nestalo.
37:49
Prokešová po mantinelu kopíruje Niklovou, střela ale končí za bránou.
37:26
Olšánová zkouší vystřelit, ale je jí odpískáno sekání.
36:44
Není to možné, ale Orlicko má za tuto přesilovku více střel než Svitavy.
36:08
Pěkná střela Jirčíkové T. končí v bloku.
35:15
Svitavy opatrně rozehrávají na soupeřově půlce.
34:45
Vyloučen hráč Renáta Typlová družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
34:45
Svitavské hráčky se také dočkaly a je jim nabídnutá přesilová hra po faulu Typlové na Olšánovou.
34:20
Typlová střílí po nahrávce od Koníčkové. Pouze mimo bránu.
33:55
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Veronika Machová, asistoval Michaela Prokešová (3:1).
33:55
Neskutečná střela z nulového úhlu od Machové a je to 3:1.
33:30
Jirčíková T. z volného úderu pouze mimo bránu.
32:53
Fantastická klička Halvové, následná přihrávka ale končí na hokejkách hostí.
31:44
Olšánová zkouší kličkovat, míček jí byl ale sebrán Blažkovou a je z toho nebezpečný protiútok končící rozehrávkou Svitav.
30:58
Machová je další v pořadí střelců, Faltová opět nekompromisně chytá.
30:49
Olšánová v další akci přestřeluje bránu. Svitavy opravdu chtějí skórovat.
30:36
Halvová v šanci, pouze za mantinel.
30:21
Svitavám se podařilo získat míček a Jirčíková T. střílí z trojky. Faltová chytá.
29:35
Kovářová sama na Králíčkovou. Ta perfektně chytá.
29:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
28:50
Svitavy změnily styl bránění a také se snaží napadat rozehrávající hráče.
27:58
Motlová v šanci, blok od Blažkové zamezil vstřelené brance.
26:59
Ótéčko znovu na míčku po vyhraném buly. Snaží se rozehrát, ale míček končí u čepelí Svitav.
26:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Renáta Typlová, asistoval Helena Koníčková (2:1).
26:28
Typlová se prosazuje po krásné střele z otočky a Ótéčko stahuje na rozdíl jedné branky.
25:50
Orlicko střílí a střílí, ale Svitavy blokují a blokují. Nebo chytá Králíčková.
24:55
Vyloučen hráč Sára Olšánová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:50
Nepřesná nahrávka od Olšánové končí nedovoleným zákrokem a máme na seznamu další přesilovou hru pro Orlicko.
24:12
Přikrylová vyváží míček do útočného pásma, vrací zpátky do obrany a Svitavy neuvěřitelně drží balónek ve 4 lidech pod kontrolou.
23:50
Svitavy stále pod tlakem. Orlicko stále bez gólu.
23:20
Králíčková chytá střelu Fárníkové V., dnes předvádí dobrý výkon.
23:05
Svitavy zažívají na hřišti těžké časy. Dvě přesilovky po sobě je stojí hodně sil.
22:44
Vyloučen hráč Denisa Halvová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za špatné střídání.
22:44
Halvová vkročila na hřiště moc brzo a tak si jde znovu sednout na trestnou.
22:00
Ótéčko nehraje tak rychle jako v první přesilové hře. Chybí hlavně střela ze středu hřiště, kde Svitavy odkrývají mraky místa.
21:32
První střela v této přesilovce, Králíčková vyráží.
20:41
Vyloučen hráč Denisa Halvová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:41
Halvová došvihem trefila Jebouskovou do hrudi a máme tu druhou přesilovku pro hosty.
20:21
Orlicko se stále snaží aktivně napadat. Zdá se ale, že Svitavy přišly na způsob, jak překonat vytažené útočnice.
20:09
Zdvojená Niklová ve vlastním rohu faulovaná. Svitavy můžou rozehrát.
19:49
Ótéčko si došlo pro faul a rozehrávají z půlky.
19:05
Míček končí v rohu a Ótéčko jde do protiútoku.
19:04
Machová v šanci. Svitavy rozehrávají před bránou Ótéčka.
18:20
Typlová dovedla balónek až za svitavskou bránu. Zde však o míček přišla a Svitavy jdou do protiútoku.
17:48
Faul od Daňkové, Ótéčko může rozehrát z vlastní poloviny.
17:30
Olšánová našla skulinku a poslala míček na Halvovou. Ta zakončuje za mantinel.
17:10
Svitavy mají problém rozehrát. Hosté jim nedají žádný prostor.
16:40
Svitavy rozehrávají z vlastní poloviny. Ótéčko aktivně napadá.
16:30
Hra je teď jako na houpačce, chvilku míček drží Svitavy, chvilku Orlicko.
15:55
Olšánová v obrovské šanci před bránou. Trefuje pouze Faltovou.
15:00
15:00
Ótéčko opět vyhrává buly
15:00
Střely v první třetině: domácí - 4, hosté - 4.
15:00
14:40
Niklová si levý mantinel opravdu oblíbila. Snad její pátá akce. Zatím stále bez gólu.
14:35
Ótéčko tlačí Svitavy na útočné půlce. Svitavy si ale došly pro faul a tak získaly balónek.
14:10
My o vlku a Fárníková V. střílí z blízka, Králíčková si drží čisté konto.
14:00
Poslední minuta první třetiny. Uvidíme, zda gólová.
13:08
Niklová nachází Halvovou na basketbalové trojce, blok od obránkyně střelu zastavil.
12:48
Rychlá akce Niklové končí faulem a Orlicko je na míčku.
12:35
Přikrylová získala míček pod kontrolu a Svitavy můžou rozehrát.
11:38
Říháková vyhazuje na druhou stranu hřiště, kupuje tak Svitavám důležité vteřiny.
11:15
Zmatek na svitavské střídačce, domácí málem hráli v 5.
10:50
Ótéčko hodně střílí, zatím však vše do gólmanky nebo mimo bránu.
10:25
Nebezpečná střela ze středu od Typlové. Králíčková chytá.
10:11
Vyloučen hráč Aneta Niklová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:11
Niklová hasí před Svitavskou bránou s pomocí faulu.
09:33
Obrovská šance Ótéčka. Kovářová sama před bránou míjí.
09:10
Krásná souhra Říhákové a Machové vyústila ve střelu, která končí za mantinelem.
08:30
Svitavy opět ztrácejí ve středním pásmu. Možná se inspirovaly mužským A týmem.
07:41
Olšánová ztrácí míček na půlce a je z toho střela na Svitavskou bránu. Zatím však Orlicko neproměňuje žádnou ze svých šancí.
07:14
Hra je teď dost kostrbatá. Spousta faulů a přihrávek za mantinel brání plynulé hře.
06:40
Na míčku Ótéčko, snaží se hrát kolem Svitavské brány, po faulu Svitav rozehrávka z rohu.
06:05
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tereza Jirčíková, asistoval Magdalena Přikrylová (2:0).
06:05
Jirčíková T. po samostatném úniku proměňuje a je to 2:0 pro domácí.
05:40
Daňková sama před prázdnou brankou posílá míček obloukem za mantinel.
05:30
Olšánová po přihrávce Daňkové zkouší vystřelit. Míček jí však nesedl.
04:43
Ótéčko rozehrává na své polovině po faulu Svitav.
04:19
Nebezpečný útok Blažkové. Výborný bekček od Svitav zamezil dalšímu postupu.
04:00
Jirčíková T. vede míček po levém mantinelu a snaží se před bránou najít Svozilovou. Nahrávka končí za hřištěm.
03:30
Míček mají převážně Svitavy, Ótéčko hrozí z brejků.
02:40
Fárníková V. střílí, ale výborný blok Jirčíkové T. zastavil letící míček.
02:05
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Sára Svozilová, asistoval Denisa Halvová (1:0).
02:05
Halvová se Svozilovou se prosazují a Svitavy se ujímají vedení.
01:45
Ótéčko rozehrává z rohu Svitav, ale míček končí na čepelích hyder.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Milan Sokol.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Abigail Faltová; hráči v poli: Zuzana Horáčková, Karolína Kovářová, Lucie Kubištová, Lucie Fárníková, Dita Špatenková
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Barbora Králíčková; hráči v poli: Veronika Vlachová, Tereza Jirčíková, Aneta Niklová, Michaela Prokešová, Lucie Motlová
00:00
Dobrý den, vítejte u textového online přenosu z 6. kola 2. ligy žen florbalu - skupiny 4, ve kterém se utkají domácí FbK TJ Svitavy s hostujícím FbK Orlicko-Třebovsko. Hosté již mají 2 zápasy odehrané, ve kterých se jim podařilo zvítězit a tak jsou ve vedení ligové tabulky.
00:00
Pro svitavské hydry je to premiérové utkání, ve kterém se představí s juniorskou sestavou z minulé sezóny a bývalými hráčkami z předchozích let.
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankářka: Barbora Králíčková; hráčky v poli: Tereza Jirčíková, Veronika Vlachová, Michaela Prokešová, Lucie Motlová, Aneta Niklová
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankářka: Abigail Faltová; hráčky v poli: Zuzana Horáčková, Lucie Kubištová, Dita Špatenková, Lucie Fárníková, Karolína Kovářová