3:0
0:4
- : -

FbK TJ Svitavy - FTC Vysoké Mýto 3:5
21. Kateřina Daňková, 26. Kateřina Daňková, 27. Kateřina Daňková - 8. Andrea Šedová, 42. Tereza Češková, 42. Tereza Češková, 43. Andrea Šedová, 45. Lucie Večeřová; rozhodčí: Daniel Suchý - Milan Sokol; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Barbora Králíčková 14 - Tereza Černá 14; po třetinách: 0:1, 3:0, 0:4;
45:00
44:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Večeřová, asistoval Petra Slupecká (3:5).
43:06
Vyloučen hráč Sára Olšánová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Andrea Šedová bez asistence (3:4).
41:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Češková, asistoval Anna Vopařilová (3:3).
41:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Češková, asistoval Renée Elizabeth Hozáková (3:2).
38:28
Vyloučen hráč Aneta Niklová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:40
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Kateřina Daňková, asistoval Sára Olšánová (3:1).
25:16
20:31
17:04
Vyloučen hráč Adéla Hübnerová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra na zemi.
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Tereza Dobrová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
07:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Andrea Šedová, asistoval Kristýna Spurná (0:1).
05:32
Vyloučen hráč Lucie Motlová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Milan Sokol.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto:
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Anna Bartošová; hráči v poli: Barbora Řiháková, Magdalena Přikrylová, Denisa Halvová, Sára Olšánová, Kateřina Daňková