0:3
1:3
- : -

FBC SLOVÁCKO - Torpedo Havířov 1:8
36. Maxmilián Čech - 3. Samuel Řezáč, 11. Samuel Řezáč, 22. Matěj Kuntoš, 26. Matěj Pezda, 28. Matěj Pezda, 31. Vojtěch Petřík, 41. Jan Warcholek, 43. Matěj Kuntoš; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Kvapil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Radim Šenkeřík ? - Vojtěch Kolkop ?, Martin Funiok ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:3;
45:00
44:29
Vyloučen hráč Tomáš Poruba družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
43:13
Vyloučen hráč Adam Buček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nesportovní chování.
42:03
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Kuntoš, asistoval Petr Skála (1:8).
40:24
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Tomáš Poruba (1:7).
39:41
Timeout Torpedo Havířov
37:50
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Funiok družstva Torpedo Havířov
35:41
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Maxmilián Čech, asistoval Adam Buček (1:6).
30:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Vojtěch Petřík, asistoval Matěj Pezda (0:6).
30:00
30:00
27:56
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Pezda, asistoval Vojtěch Petřík (0:5).
25:08
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Pezda, asistoval Tomáš Poruba (0:4).
21:04
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Kuntoš, asistoval Patrik Tichý (0:3).
15:00
15:00
10:40
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Vojtěch Petřík (0:2).
08:15
Vyloučen hráč Martin Rokyta družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
02:01
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Samuel Řezáč bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Vojtěch Petřík, Tomáš Poruba, Samuel Řezáč, Jan Warcholek, Matěj Pezda
00:00
Line-up domácích FBC SLOVÁCKO: brankář: Radim Šenkeřík; hráči v poli: Jakub Krchňáček, Tomáš Tuhý, Ondřej Sýkora, Dominik Ševčík, Adam Hájek