0:2
0:2
- : -

Florbal Torpedo Havířov - TJ Slovan Havířov 1:7
1. Ondřej Kravčík - 3. Martin Stibor, 4. Kryštof Fusek, 8. Radim Pecháček, 21. Martin Stibor, 25. František Kyc, 32. Jan Brija, 44. František Kyc; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Lukáš Vrba ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 0:2;
45:00
43:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Jan Brija (1:7).
34:46
Vyloučen hráč Petr Vojkůvka družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
31:27
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Brija, asistoval František Kyc (1:6).
30:00
30:00
29:16
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
28:33
Vyloučen hráč David Struś družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
24:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Martin Stibor (1:5).
20:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Martin Stibor, asistoval František Kyc (1:4).
15:00
15:00
07:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Jakub Hloušek (1:3).
03:42
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek, asistoval Martin Stibor (1:2).
02:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Martin Stibor, asistoval Kryštof Fusek (1:1).
00:32
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Ondřej Kravčík, asistoval Petr Vojkůvka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: Dominik Menzel, Jan Brija, Martin Stibor, Kryštof Fusek, František Kyc
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Václav Baláž, Tomáš Poruba, Štěpán Graf, Tobiáš Kopáček, Ondřej Kravčík