2:0
1:3
- : -

AC Sparta Praha - FB Hurrican Karlovy Vary 6:3
11. Kristián Kozák, 18. Jakub Kolstrunk, 20. Matěj Čermák, 21. Lukáš Ujhelyi, 23. Mikuláš Krbec, 57. Jakub Kolstrunk - 46. Jan Zavadil, 49. Dominik Emlar, 52. Jan Zavadil; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patrik Zítka 19 - Daniel Váradi 33; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:3;
60:00
Zápas máme u konce. Hosté v poslední části dokázali alespoň lehce zdramatizovat utkání. Sparta zaslouženě a povinně vítězí!
60:00
Já se s Vámi loučím. Mějte se fajn a fanděte Spartě!
60:00
Komentář domácího trenéra Ondry Kašpárka: V naší hře se projevují prvky, které chceme a když je vydržíme dělat po celých 60 minut utkání, tak budeme porážet všechny soupeře. To jestli to však vydržíme po celou dobu zápasu bude ovšem už pouze na hráčích na hřišti a záleží hlavně na nich jakým způsobem budeme utkání dohrávat. Nicméně na druhý zápas po půl roce dobrý výkon. Děkuji našim divákům a pořadatelskému týmu.
60:00
Komentář trenéra hostů p. Pánka: Vzhledem k výsledku našeho posledního pohárového zápasu, jsme měli velkou motivaci dokázat nejen našim fanouškům, členům klubu, vedení, ale hlavně sami sobě, že umíme hrát florbal, bojovat a mít patřičné nasazení. Jsem rád, že se to dnes povedlo. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za atmosféru.
59:32
Váradi skvělými zákroky likviduje jednu šanci za druhou. Tu aktuální vytvořil dnes skvěle hrající Masár. Sympatický výkon tohoto mladíka.
59:00
Poslední šance pro hosty.
58:00
Sparta na balonku.
57:15
Vary stále koušou. Skvělým zákrokem se vytasil Zítka.
56:24
No a tak se stává! Kolstrunk až na potřetí prostřeluje dnes výborného Váradiho. 6:3! Zřejmě je rozhodnuto.
56:23
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Marek Zouzal (6:3).
55:08
Sparta by měla co nejdřív rozhodnout a uklidnit utkání. Jinak jí časté a zbytečně ztráty můžou mrzet.
54:30
Výborný Zítka!
53:47
Sparta stále drží balonek. Vary hrozí brejky, které však nedokáží zakončit střelou na branku. Když už zakončí, je to opravdu velká šance.
52:55
Klápa se řítil sám na Zítku. Netrefil však branku. Toto mohlo být velmi zajímavé.
51:50
Na utkání si našlo cestu 151 diváků.
51:49
Krbec trefuje tyčku!
51:14
Tak pozor! Zavadil si krásně naběhl na střed a prostřeluje Zítku. Toto utkání není zdaleka u konce.
51:13
Timeout AC Sparta Praha
51:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Jan Běloch (5:3).
50:50
Sérii střel končí bez golu. Nyní volným úderem hrají Vary.
50:08
Kolstrunk ze středu také.
49:55
Kozák trefuje golmana!
49:27
Teď je na řadě Sparta, která dostává také šanci přesilovky.
48:45
A je to tak! Střela do růžku a Zítka bez šance.
48:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Dominik Emlar, asistoval Michal Klápa (5:2).
48:19
Přesilovka pro hosty. Poslední šance na to, zdramatizovat utkání.
48:18
Vyloučen hráč Martin Dolejš družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za držení.
47:01
Sparta se dostala do střely z vrchu, dorážející Masár bohužel nedal.
46:15
Zeman s Krbcem skvělým pressingem vybojovali balonek na půlce soupeře. Druhý jmenovaný se krásným pohybem dostal do zakončení. Trefil však golmana.
45:43
Z levé strany přišla nahrávka na volného Zavadila a ten se nemýlil. 5:1!
45:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Daniel Nicklas (5:1).
45:15
Karlovy Vary zahustili prosto před brankou a Sparta tam začíná ztrácen balonky.
44:25
Hosté delší dobu na balonku. Šance však nepřišla. Do brejku se mohla dostat Sparta. Opět však shazuje balonek nahoru a drží si svoji kombinaci.
43:40
Hosté šli 2 na 1. Přihrávka nepřišla, přišla střela nad a to znamená balonek pro Spartu.
43:30
Sparta má teď řadu standartek z půlky, z kterých se dostává opět do své kombinace na vrchu hřiště.
41:58
Pruner vystihl rozehru Varů a řítil se sám na golmana z úhlu, neúspěšně.
40:59
Nepovedená kombinace Sparty končí ztrátou balonku za brankou. Pressingem však dokázali vybojovat balonek zpět.
40:10
Nahození Krbce nadělalo Váradimu velké problémy.
40:01
Jdeme na závěrečnou třetinu. Doufejme v dynamičtější výkon obou týmů.
40:00
40:00
Florbal ve druhé třetině ovlivněn vyloučením na obou stranách. O té doby Sparta drží v klidu balón. Nikam se moc nehrne. Vary jednou za čas zahrozí z brejku, které zatím skvěle chytá mladík Zítka.
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: 15:6.
40:00
39:00
Zítka skvělým zákrokem drží nulu!
37:45
Karlovy Vary si konečně začínají krýt prostor před brankou, z kterého už dnes dostali né jeden gól.
36:31
Karlovy Vary chvílemi ukazují pěknou kombinaci.
35:18
Karlovy Vary se hrnuli do brejku 3 na 2, zakončení trefilo blokující hokejku.
34:53
Masár přestřeluje odkrytou branku!
33:23
Marek Zouzal ze vzduchu přesně trefil k tyči, golman Váradi však skvělým semaforem chytá!
31:25
Máme za sebou půlku zápasu a Karlovy Vary opět mírně dorovnávají kvalitu soupeře. Sparta bude muset zvýšit tempo!
27:14
Vyloučen hráč Kristián Kozák družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
27:14
Vyloučen hráč Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
24:59
Sparta se dostává opravdu často do zakončení a během jednoho střídání můžeme vidět několik střeleckých pokusů.
24:16
Nyní obraz hry konečně vypadá tak, jak by měl. Přihlédneme-li ke kvalitě obou týmů.
22:51
Krbec se trefuje i ve svém druhém utkání za Spartu! Gól opět ze středu. Tentokrát tuto nahrávku vymyslel Michal Zeman. 5:0!
22:50
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Michal Zeman (5:0).
22:01
Nicklas Daniel střílel do odkryté branky! Zítka skvělým skokem chytá. Brilantní zákrok mladého golmana!
20:46
Slovenský expres skóruje do šibenice! 4:0.
20:45
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Marek Veselý (4:0).
20:01
Jdeme na druhou třetinu!
20:00
20:00
První třetinu máme za sebou. Začátek byl ze strany Sparty vlažnější a Karlovy Vary se jednoduchou kombinací dostávali do zakončení. Sparta si na první gól musela počkat až do druhé desetiminutovky. Poté už začala více hrozit a přidala další dva góly a do kabin jde s klidným náskokem. Nutno říct, že Karlovy Vary hrají pěkný přímočarý florbal, který v 1. lize bude jistě úspěšný.
20:00
Střely na branku: 9:7.
20:00
19:42
Matěj Čermák nasadil gajdy hostujícímu golmanovi. Krásnou přihrávkou se blýskl Josef Juha.
19:41
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Josef Juha (3:0).
18:38
Vrcholem tlaku Sparty byla střela Křenka z vrchu, kterou golman Varadi našel pod sebou.
18:05
Sparta konečně začíná tlačit soupeře k vlastní bráně.
17:09
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Radim Křenek (2:0).
17:09
Radim Křenek našel na středu volného reprezentanta Kolstrunka a ten trefuje. 2:0.
16:30
Karlovy Vary se dostali po delší době k zakončení. Přes zahuštěný prostor před bránou však balonek neprošel.
15:10
Junior Martin Dolejš předvádí na svůj věk zatím skvělý výkon.
14:00
Sparta často drží balonek na polovině hřiště. K většímu tlaku to zatím bohužel nevede.
12:25
Nová posila Sparty se nyní prokličkovala až před bránu. K zakončení však nedošlo. Jedná se o Šimona Masára. Vítej!
12:00
Vary na balonku.
10:10
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Kristián Kozák, asistoval Matěj Čermák (1:0).
10:10
Máme tu první gol. Kozák si odskočil na střed a trefil přesně. 1:0
09:48
Hosté v plném počtu.
09:41
Kolstrunk našel krásnou crossovkou Křenka, golman se stačil přemístit.
08:33
Ujhelyi netrefuje prázdnou branku. Následná střela byla zblokovaná.
07:48
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
07:20
Nyní obklopují hostující branku.
07:00
Sparta bude hrát přesilovou hru!
05:48
Hosté hrozí z brejků, kdy často jednoduše prohodí hráče Sparty na středu.
05:01
Velká šance hostů! Z úhlu šel do zakončení Chmelíček. Zítka vítěz!
04:30
Zítka kryje přízemní pokus od mantinelu.
03:36
Hosté se se svojí rozehrávkou dostávají často pod tlak.
03:20
Pěkná střela Krbce míjí branku.
02:17
Kolstrunk v obrovské šanci nevyzrál na golmana.
01:20
00:30
První šanci hostů přerušil rozhodčí, jenž signalizuje faul.
00:01
Zápas byl zahájen.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Matěj Svatek, Daniel Nicklas, Jan Zavadil, Jakub Pecha, Adam Hušek
00:00
Line-up domácích AC Sparta Praha: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Michal Zeman, Radim Křenek, Marek Zouzal, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u dnešního pohárového zápasu mezi týmy ACEMA Sparta Praha a FB Hurrican Karlovy Vary.