3:1
0:0
TJ Znojmo

TJ Znojmo - PANTHERS OTROKOVICE 7:6pn
6. Milan Palášek, 9. Štěpán Blažek, 17. Jan Novák, 49. Jiří Šrámek, 51. Martin Veselý, 60. Jiří Šrámek, N Jiří Šrámek - 1. Peter Nehila, 9. Pavel Jurčík, 16. Lukáš Kvapil, 24. Jan Hrtús, 31. Petr Koláčný, 57. Lukáš Kvapil; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 10, Jan Hándl 17 - Kevin Majrich 23; po třetinách: 3:3, 0:2, 3:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo hráč Jiří Šrámek a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč Pavel Jurčík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo hráč Jiří Šrámek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč Pavel Jurčík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo hráč Filip Daberger , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč Lukáš Petřík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo hráč Štěpán Blažek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč Petr Koláčný , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra domácích Jana Šťastníka: Zase o kousek lepší výkon než v Ostravě, zejména první třetina měla slušné parametry. Mrzí mě hned několik absencí, které jsme měli stejně jako minulý týden, potřebujeme optimalizovat sestavu na první mistrovský zápas, to ale když se hráči střídají na treninzích jde jen velmi těžko. Díky soupeři za utkání.
65:00
Komentář trenéra hostí Michala Kvapila: Dnes jsme do Znojma jen přijeli: V první třetině jsme vůbec nebyli v hlavách ani herně na hřišti. Druhá třetina už byla lepší i tak nevezeme důležité body. Není na co se vymlouvat musíme si vše nastavit jinak. Díky soupeři za utkání.
59:16
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Daniel Krejčíř (6:6).
56:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Peter Nehila (5:6).
56:02
Krejčíř střílí přiklepnutím téměř na půlce a jen těsně přestřeluje branku
54:30
Otrokovice hrají okolo mantinelů a udržují se tak na útočné polovině
52:35
Znojmo napadá, ale obrana Otrokovic hraje opatrně a snaží se je nepustit k míčku
50:17
Matouškovi sice střela sjela, ale odráží se od mantinelu a Veselý srovnává na 5:5
50:16
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Martin Veselý, asistoval Lukáš Matoušek (5:5).
48:55
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Pavel Palát (4:5).
47:43
Střelu Otrokovic Hándl vyráží helmou
45:35
Oba týmy vstoupily do třetiny se skvělým nasazením a předvádějí jeden útok za druhým
43:48
Polehňova střela backhendem zblokována
41:00
Hned na začátek poslední třetiny dnešního utkání se Znojmo pouští do útoku, ale Otrokovice získávají míč a jdou do rychlého protiútoku
32:12
Znojmo se vydává do rychlého protiútoku, ale Novákova nebezpečná střela trefuje pouze tyč
30:28
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Koláčný, asistoval Denis Zimmer (3:5).
29:30
Protiútok Znojma končí střelou do bloku a Otrokovice se dostávají zpět k míčku.
27:45
Otrokovice se drží na útočné polovině, ale obrana Znojma dobře drží míček od své brány
26:50
Benkova střela z voleje jen těsně netrefuje bránu
24:50
Znojmo se snaží kombinovat na útočné polovině, ale střely lítají vedle
23:47
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval František Vykopal (3:4).
16:39
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Jan Novák bez asistence (3:3).
15:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Petr Koláčný (2:3).
14:38
Otrokovice zatlačují Znojmo na jejich polovině, ale střela Koláčného trefuje mantinel
12:55
Hraje se nahoru dolů
10:44
Oba týmy teď hrají spíše opatrně a snaží se pod tlakem neztratit míč
08:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík z trestného střílení (2:2).
08:52
Jurčík zkušeně proměňuje trestné střílení a srovnává na 2:2
08:10
Znojmo se dostává do vedení a Otrokovice se je snaží zatlačit
08:09
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Štěpán Blažek, asistoval Jiří Šrámek (2:1).
06:50
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo na 2 minuty za hrubost.
06:50
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
05:52
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Milan Palášek, asistoval Lukáš Matoušek (1:1).