0:5
- : -
SCC SEMILY

SCC SEMILY - FBŠ Všestary 8:18
5. Filip Bulušek, 12. Jakub Zemánek, 19. Filip Bulušek, 29. Jiří Havrda, 30. Matěj Pavlata, 31. Lukáš David, 35. Tomáš Kubín, 38. Jan Šimon - 8. Daniel Moravec, 12. Pavel Hellmann, 15. Oldřich Vaňkát, 16. František Lahučký, 19. František Lahučký, 22. Marek Stuchlík, 23. Aleš Klemš, 26. Štěpán Novák, 27. Pavel Hellmann, 30. Štěpán Novák, 32. Miloš Macháček, 36. Štěpán Novák, 36. Pavel Hellmann, 47. Miloš Macháček, 48. František Lahučký, 54. Aleš Klemš, 57. František Lahučký, 59. Miloš Macháček; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Šimon Heřman 13, Martin Forman 9 - Jaromír Žák 17; po třetinách: 3:5, 5:8, 0:5;
60:01
Komentář trenéra hostů Jan Freiberga 1.část:"Bohužel první dvě třetiny byli z naší strany tragické. Hráli jsme jen v útoku a zapomněli na obranu. Musím pochválit, který v prvních dvou třetinách vypracované šance proměnil.
60:01
Pokračování trenéra hostů: Celý tým dorazil až na třetí třetinu, kde jsme hráli florbal hodně divizi. Děkujeme soupeři za hru a přejeme mnoho zdaru do dalších utkáni. Zdary zdary Všestary"
60:01
Komentář trenéra domácích Tomáše Miksánka: Co k dnešnímu výkonu říct, soupeře jsme nechali hrát přesně to, co potřeboval. MY byli v obraně absolutně tragičtí. Za mírnou pochvalu dnes stojí akorát hra dopředu, kdy jsme dokázali využít většinu nabídnutých šancí. I tak jsme jich ale opět až příliš spálili. Omluva Hermisovi, fanouškům a soupeři díky za zápas.
60:00
58:25
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval David Píše (8:18).
56:47
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Aleš Klemš (8:17).
56:10
Jakub Roztočil se ocitl v situaci 1 na gólmana, bohužel nedokázal dostat balónek za záda soupeře.
53:58
Vyloučen hráč Lukáš Vyhlídko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
53:58
Lukymu Vyhlídkovi nezbývalo nic jiného, než odzbrojit soupeře nedovoleným zákrokem. Semily jdou do oslabení.
53:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Aleš Klemš, asistoval František Lahučký (8:16).
52:14
Timeout SCC SEMILY
52:14
Kouč domácích Tomáš Miksánek svolává své svěřence a dává jim důležité pokyny.
50:45
Diváci domácích jsou zatím v klidu, zřejmě šetří hlasivky na poslední minuty zápasu.
48:03
Vyloučen hráč Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra na zemi.
47:51
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký bez asistence (8:15).
46:19
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Jakub Moravec (8:14).
46:19
Semily inkasují ve vlastní přesilové hře po rychlém brejku.
45:22
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
44:50
Dnešní utkání sleduje 40 diváků.
41:25
Druhá třetina nám ukázala spoustu branek, doufejme, že i třetí třetina bude gólově pestrá.
40:00
40:00
37:59
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jan Šimon, asistoval Tomáš Kubín (8:13).
36:38
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
35:28
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval František Lahučký (7:13).
35:28
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Forman družstva SCC SEMILY
35:01
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Miloš Macháček (7:12).
34:15
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Tomáš Kubín, asistoval Jan Šimon (7:11).
32:13
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
31:13
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček bez asistence (6:11).
30:29
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš David, asistoval Lukáš Vyhlídko (6:10).
29:22
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Matěj Pavlata, asistoval Jakub Zemánek (5:10).
29:00
28:47
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jiří Havrda, asistoval Lukáš David (4:9).
28:37
Druhá třetina se z pohledu domácích nevyvíjí vůbec příznivě.
26:38
25:15
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval David Píše (3:8).
23:37
Druhá třetina začala ve velmi rychlém tempu. Všestary napadají hluboko a znepříjemňují rozehrávku Semil.
22:52
21:54
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Miloš Macháček (3:6).
20:00
20:00
18:34
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Pavel Hellmann (3:5).
18:34
Semily se sice prosadily v přesilové hře, ale hostí hned odpovídají rychlou akcí do otevřené části klece Heřmana.
18:25
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Filip Bulušek, asistoval Tomáš Navrátil (3:4).
17:12
Vyloučen hráč Oldřich Vaňkát družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:07
15:07
A máme tu standardní situaci pro Všestary, ze kterého padá další gól.
14:06
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Oldřich Vaňkát, asistoval Štěpán Novák (2:3).
11:55
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jakub Zemánek bez asistence (2:2).
11:55
Zemánek se toho nebál a střelou z půlky překvapil brankáře hostí.
11:08
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Jakub Moravec (1:2).
07:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Daniel Moravec, asistoval Štěpán Novák (1:1).
07:56
Všestary potrestaly laxní hru Semil ve středním pásmu. Po rychlém brejku 2 na 1 se prosadil Moravec.
06:14
Domácí brankář podržel domácí po individuální chybě beka.
04:08
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Filip Bulušek, asistoval Matěj Pavlata (1:0).
04:08
Po pohledné akci do prázdné branky se domácí Semily ujímají vedení.
02:30
Roztočil minul otevřenou klec soupeře.
01:20
Oba týmy začínají hrát s velkou opatrností.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: David Píše, Oldřich Vaňkát, Štěpán Novák, Daniel Moravec, Miloš Macháček
00:00
Line-up domácích SCC SEMILY: brankář: Šimon Heřman; hráči v poli: Lukáš David, Jiří Havrda, Lukáš Vyhlídko, Tomáš Sábl, Jan Šimon