2:4
5:2
- : -

FBŠ Všestary - Floorball Club FALCON 7:8
24. František Lahučký, 39. František Lahučký, 44. Pavel Hellmann, 47. Jan Freiberg, 49. Jan Freiberg, 52. František Lahučký, 54. František Lahučký - 10. David Janáček, 10. David Janáček, 25. Jakub Hejzlar, 29. David Janáček, 36. Jakub Škrdla, 39. David Píše, 46. Vojtěch Řádek, 58. David Janáček; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 7 + Miloš Macháček 5:4; využití: 1:6; diváků: 42; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 61 - Michal Novák 57; po třetinách: 0:2, 2:4, 5:2;
60:01
Komentář trenéra domácích Jana Freiberga:"Bohužel naši nedisciplinovaností jsme tento zápas ztratili. První dvě třetiny jsem měli také problém s proměňováním šancí. Jinak kluky musím pochválit za hru 5 na 5 a třetí třetinu, kde jsem hráli velice dobře. Děkujeme soupeři a našim divákům."
60:00
59:59
A je tu konec...
59:59
Blahopřejeme hostujícím za jejich zápas. Domácím přejeme méně trestných minut do dalších zápasů.
59:59
Počet střel: 31:27
59:59
Komentář trenéra hostí Floorball Club FALCON Vojtěcha Šícha - Do utkání jsme dobře vstoupili, velice se nám vyplatily secvičené přesilové hry. Ke konci zápasu jsme připustili drama, nakonec jsme vše dotáhli vítězného konce. Soupeři děkujeme za zápas.
59:43
Domácí v šesti
59:14
Fanda taky nedorovnal. Bude tu někdo kdo dorovná ?
59:00
Poslední minuta!
58:43
Macháček měl šanci dorovnat, která se mu nevyvedla.
58:04
Bohužel tu byl další gól hostů. Kluci všestarští se ale snaží vyrovnat.
57:58
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Jakub Ších (7:8).
57:42
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
57:42
A máme tu oslabení domácích.
57:20
Góly chtějí dát oba týmy.
56:57
Aleš Řádkovi sebral balon, který je vytočený do běla.
56:04
Na dnešní zápas se i přes nepřízeň COVID situace přišlo podívat 42 diváků! Děkujeme!
55:36
Hra je vyhrocená na obou stranách, oba týmy chtějí tři body
53:42
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Pavel Hellmann (7:7).
53:42
SROVNÁNO !!!
53:20
Všestary mají výhodu a hrají v šesti!
52:34
Máme tu posledních sedm minut zápasu. Všestarští muži do toho musejí dát vše.
51:35
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký z trestného střílení (6:7).
51:35
Neuvěřitelné se stává skutečností! Fanda má hattrick a Všestary snižují náskok soupeře pouze o gól!
51:27
Všestary se přestávájí vracet a domácí gólman si pořádně zachytá. A máme tu vyloučení hostů! A je tu nájezd!!!!
50:57
Olda si na středu všechny soupeře povodil a vystřelil. Krásná střela, která nepadla za čáru golmana.
49:48
Všestary tlačí, ten tlak se jim vyplácí. Mají neuvěřitelné šance, které proměňují. Jen tak dál!
48:18
Kluci pojďme dorovnat!
48:16
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval Štěpán Novák (5:7).
48:16
Freiberg a Novák opět bodují !!!
46:35
46:35
Freiberg a Novák snižují náskok domácích. Tohle byla krásná výměna, která by si zasloužila pochvalu.
46:15
Domácí golman teď měl tři zákroky, kdy domácí tým podržel.
45:45
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Hejzlar (3:7).
45:44
Tohle Kuča neměl šanci chytit. Těsně k horní tyči. Tohle byl povedený gól.
43:50
Hellman a Volenec, to byla dvojka, která mohla posunout skóre ale nepovedlo se. Všestary teď na protihráče tlačí, kteří jsou víc a víc nervozní.
43:16
A máme tu úraz kolene hostí. Po dvou minutách odpočinku vstává a odchází na střídačku.
43:07
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval František Lahučký (3:6).
43:07
Freiberg zvyšuje domácí skóre!
42:59
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
42:46
Freiberg střílí a přímo do golmana.
42:17
Vaňkát zkouší golmana od půlky, ten dává pozor.
41:41
Moravec zkouší hostujícího golmana, který nechce propustit. Teď Fanda zkoušel skóre změnit ale také mu to nevyšlo.
40:54
Novák opět do branky balonek neprostrčil. Freiberg po nahrávce od Nováka, taky nemění skóre, což je velká škoda.
40:01
A máme tu poslední třetinu, hostí do ní vlítli po hlavě.
40:00
40:00
39:59
Na základě pozdější diskuze u pořadatelského stolku, nám i asistent soupeře potvrdil, že opravdu šlo o gól!
39:59
Počet střel: 24:27
39:58
Síť po střele domácích se vlnila, přesto rozhodčí nezapískal gól. Domácí byli zmatení a přestali hrát.
38:50
Tak Fando, pojď do toho hattriku!
38:49
38:24
Vlastní gól střílí David Píše, který do společné kasičky přispěje ohromné množství penízek.
38:21
Vlastní branku družstva FBŠ Všestary vstřelil David Píše (1:6).
35:53
Novák u branky trefuje svoje nohy místo balonku. On ten balonek za tu brankovou čáru nedá.
35:33
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (1:5).
35:15
Všestary mají prozatím 17 trestných minut a to nejsme u konce zápasu.
35:10
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
34:03
Hra je velmi agresivní a Fanda opět do golmana.
32:47
Freží Macháček nastupuje zpět na hřiště a hned tam byla další šance.
31:32
Oldřich Vaňkát střílí opět do růžku fotbalové branky. Taková šance Oldo!
30:30
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
30:26
Freiberg a Novák, sakra, minuli oba
30:09
Řádek opět minul florbalovou branku, ale trefuje tu fotbalovou.
29:12
Fanda střílí, bohužel golmanovi přímo do bříška.
28:43
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Vojtěch Řádek (1:4).
28:09
Vyloučen hráč Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
27:58
Aleš další šanci, ten kluk tu kletbu prolomí!
27:22
Novák doráží a nic. Opět se snaží vstřelit gól ale dneska mu štěstí nepřeje.
26:29
Aleš střílí ale branka z toho nebyla. Hra se přehoupla zpět ke Kučovi, který dneska kluky neuvěřitelně drží.
25:29
Řádek se rozčiluje, u pořadatelského stolku nevíme důvod. Vše bylo oprávněné.
25:15
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:10
Macháček sám před bránou.
24:24
Všestary se snaží hrát klidnější hru než hostující. Všestary vrací zpátky do obrany a rozjíždí vždy pořádnou akci.
24:15
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hejzlar, asistoval Vojtěch Řádek (1:3).
24:15
Bohužel další branka, po zemi k tyči.
23:54
Všestary hrají oslabení ale hrají na hostující polovině, to jsou teprve frajeři!
23:27
Vyloučen hráč Oldřich Vaňkát družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
23:27
Oldřich Vaňkát odpočívá u počadatelského stolku.
23:11
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Jan Freiberg (1:2).
23:11
GÓÓÓL!
21:43
Macháček a Moravec teď taky mohli změnit skóre, bohužel od Moravce to byla dlouhá přihrávka a Macháčkovi utekla. Další šance trenéra Freiberga, bohužel taky to nevyšlo. Hosté začínají být ve větším nervu než domácí.
21:00
Navrátil Jiří před domácí brankou. Neproměnil. Aleš mu byl totiž v patách.
20:02
A máme tu druhou třetinu a hnedka šance domácích. Macháček střílí do golmana, který balonek neztratil, v čemž jsme doufali.
20:00
20:00
19:59
Počet střel: 10:15
19:51
Další šance Všestar. bohužel Oldovi střela nesedla a ten minul.
18:46
Dlouhá na Hellmana, který ve vzduchu minul. Je tu šance Všestary, rozehrávka u hostující branky. Bohužel to Všestary nezvládly a hostující tým šel do brejku, kde je podržel Kuča.
18:06
Teď bylo u hostující branky dusno. Všestary tlačily, tlačily. Bohužel balonek nedotlačily.
17:11
A další dvojka. Fanda Lahučký a Aleš Klemš. Bohužel Fanda nahrál místo střely a dopadlo to mimo florbalovou branku.
16:17
Freiberg a Hellman, dvojka, která mohla změnit skóre. Hostující golman byl ale rychlejší a změnil svoji pozici. Hellman střelil přímo do helmy
15:30
Kluci hrají hlavně u domácího golmana Kuči. Když už vyjedou, mají šance dát gol. Bohužel zatím bez výsledku.
14:48
Soupeř minul a trefuje fotbalovou branku.
14:20
A Macháček plný sil zpátky na hřišti.
13:06
Prozatím.
12:23
Lahučký střílí a střela byla přesná. Bohužel obrana se postavila do cesty a přes ní nic neprojde.
11:54
Hellman střílí k bližší tyči. Škoda, že golman nepropustil.
11:29
Vyloučen hráč Jakub Škrdla družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
11:29
Vyrovnaná hra 4:4, zajímalo by nás, zda Všestary tento typ hry trénovaly. Uvidíme
10:37
V přesilovce se domácí drží skvěle, svoji formaci neopustí. Pohybují se přesně dle balonku. Aleš měl šanci úniku, bohužel balonek mu sklouznul.
09:30
09:30
Bohužel tu máme dva góly, které se domácím vůbec nelíbí. Věříme, že se kousnou a soupeři to oplatí.
09:17
09:13
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 5 minut za sekání.
09:13
Macháček si u nás u pořadatelského stolku odpočine pět minut.
08:36
Vyloučen hráč Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:36
Další domácí trestné minuty. Sakra
08:13
Tento zápas vůbec není lehký, jak si Všestary myslely.
07:35
Ted šance od Nováka. bohužel střela mu sjela.
06:14
Tento zápas je vyrovnaný, střely jsou na obou stranách. Kuča opět vychytává a drží nulu! Držme mu palce dál.
05:19
Macháček se uvolnil a běžel sám na bránu, Bohužel měl na zádech dva soupeře a tak bylo velmi těžké zakončit. Zvládnul to perfektně. Teď si omotal soupeře kolem prstu. Motal si je po hřišti, jak jen to šlo.
04:54
Vyloučen hráč David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:54
A sakra, máme tu výhodu hostí.
04:26
Kuča chytá a odráží zpět do pole.
04:03
Rozehrávka hostů u domácí branky. Naštěstí hosté zavážejí za svoji branku.
02:59
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
02:59
První přesilovka Všestar. Bohužel Macháček na polovině ztrácí ale opět zachraňuje, šikovný chlapec. Na hřišti máme první lajnu. První střela v přesilovce a opět do obrany.
02:58
A máme tu první vyloučení
01:57
Hosté mají dostatek sil z dlouhé cesty do Předměřic a ukazují své drápky. Všestary se ale nedají, u pořadatelského stolku jim věříme!
01:15
Hellman zachraňuje situaci při přečíslení a balonek soupeři čistě vzal. Krása
00:07
První domácí rozehrávka na hostujícím hřišti. První střelu domácích zachytila hostující obrana, škoda.
00:01
A máme tu úvodní buly, které vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Patrik Koníček, David Janáček, Miloš Beer, David Budáč, Jakub Hrubeš
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Freiberg, David Píše, Štěpán Novák, Daniel Moravec, Miloš Macháček
00:00
Dobré odpoledne, vítáme Vás na zápase divize B mezi domácími FBŠ Všestary a hostujícími Floorball Club FALCON. Hostující tým má za sebou dva zápasy, jedna výhra a jedna prohra, Domácí tým má za sebou pouze jediný zápas a to s týmem SCC Semily, které rozstříleli 18:8. Budeme dnes doufat, že i dnešního soupeře rozstřílejí a doma zůstanou tři bodíky do tabulky.