1:2
2:3
- : -

1. FC Rokytnice v O.h. SUPY - FBŠ Všestary B 4:12
13. Jan Hanus, 21. David Talacko, 36. Stanislav Forche, 45. Jan Brokeš - 5. Tomáš Krejsa, 6. Miloslav Kaplan, 9. Vít Svoboda, 10. Miloslav Kaplan, 12. Jan Volenec, 14. Miloslav Kaplan, 14. Štěpán Novák, 22. David Píše, 28. Jan Volenec, 32. František Voltr, 33. Miroslav Pešek, 34. Tomáš Krejsa; rozhodčí: Daniel Jireček - David Richter; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 3; zásahy brankářů: Miroslav Greguš 4 - Vojtěch Kuča 13; po třetinách: 1:7, 1:2, 2:3;
45:00
44:21
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Jan Brokeš bez asistence (4:12).
40:03
Vyloučen hráč Vít Svoboda družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:19
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Stanislav Forche bez asistence (3:12).
33:54
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Tomáš Krejsa, asistoval František Voltr (2:12).
32:17
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miroslav Pešek, asistoval Štěpán Novák (2:11).
31:38
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil František Voltr, asistoval Tomáš Krejsa (2:10).
30:58
Vyloučen hráč Jan Hanus družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:00
30:00
27:29
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Volenec bez asistence (2:9).
21:45
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil David Píše, asistoval Štěpán Novák (2:8).
20:24
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil David Talacko bez asistence (2:7).
15:00
15:00
13:52
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Štěpán Novák, asistoval Vít Svoboda (1:7).
13:50
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloslav Kaplan, asistoval Štěpán Novák (1:6).
12:09
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Jan Hanus, asistoval David Talacko (1:5).
11:43
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Volenec, asistoval Miloslav Kaplan (0:5).
09:25
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloslav Kaplan, asistoval Jan Volenec (0:4).
08:25
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Miroslav Pešek (0:3).
07:50
Vyloučen hráč Tomáš Kmoch družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za blokování hokejky.
05:01
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloslav Kaplan, asistoval František Voltr (0:2).
04:43
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Tomáš Krejsa, asistoval Tomáš Merta (0:1).
04:15
Vyloučen hráč Stanislav Forche družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Tomáš Merta, Štěpán Novák, Miroslav Pešek, Jan Volenec, Josef Janeček