5:0
2:5
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - BLACK ANGELS 10:6
13. Lukáš Vašíček, 14. Tomáš Otcovský, 18. Jan Nachtmann, 21. Ivan Tomčo, 22. Ondřej Valenta, 22. Tomáš Trnka, 24. Adam Balík, 39. Matěj Vosátka, 41. Filip Folauf, 47. Jan Nachtmann - 14. Jan Michálek, 41. Jakub Hájek, 46. Štěpán Kostrhún, 52. Štěpán Kostrhún, 55. Jakub Hájek, 60. Vilém Doležal; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Linhart 19, Mikuláš Futschik 11 - Tomáš Ernée 13, Jan Blaho 10; po třetinách: 3:1, 5:0, 2:5;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Romana Jandy: Spousta nedostatků a chyb. Práce jak na kostele nás čeká. Nicméně tři body dobrý. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Zalubila: Výpadek ve druhé třetině nám sebral možnost dnes bodovat. Soupeř řešil lépe situace a trestal naše chyby, což dneska rozhodlo. Pro nás cenná lekce do další práce. Děkujeme za zápas.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: 12:16
59:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vilém Doležal, asistoval Jan Muller (10:6).
59:40
Když už je tam pokus, tak jde mimo bránu.
59:00
Zápas bude končit v přesilovce domácích. Zatím jsme se ke střele na branku moc nedostali.
58:15
Vyloučen hráč Václav Veverka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
57:00
Chyba při rozehře domácích. Hosté ovšem nedokázali potrestat.
54:45
a je tu trest za laxnost, ztráty a nedůslednost v plnění si obranných povinností.
54:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hájek, asistoval Štěpán Kostrhún (10:5).
54:00
Domácí dost polevili v obraně a Blackové cítí šanci.
53:00
Velebu teď trestuhodně nechali hosté před jejich bránou si hrát s míčkem. V gól se situace ovšem nevyvinula.
51:59
Domácí se teď nechali obrat na levém mantinelu. Hosté pak rychlou situaci 3:2 vyřešili jak nejlépe mohli.
51:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Thomas Heřmanský (10:4).
51:08
Nachtmann pěkně do výjezdu od mantinelu až do středu. Střela byla zblokovaná.
50:05
Skvělý výhoz na Procházku, ten to měl ovšem těžké mezi dvěma. Ihned byl zcvaknutý.
46:49
Nachtmann po skvělé práci v brankovišti přidává desátý gól zápasu.
46:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Filip Folauf (10:3).
45:08
Zbytečný zákrok hostujícího kapitána přímo u jeho střídačky končí dvouminutovým trestem a přesilovkou Bohemky.
45:07
Vyloučen hráč Thomas Heřmanský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
45:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Jakub Hájek (9:3).
44:30
Otcosvký s Folaufem v situaci 2:1. Ale horší přihrávka zabránila gólovému zakončení.
43:00
Hosté v situaci 2:1 opět selhali. Pak frustrovaní zahodili Vašíčka za mantinel.
42:13
Futschika hosté zatím celkem solidně zastřelují.
41:00
Opět rychlý vstup do třetiny. Po prostřídání gólmanů na obou stranách oba dva gólmani i inkasovali.
40:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hájek, asistoval Vilém Doležal (9:2).
40:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Tomáš Otcovský (9:1).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Blaho družstva BLACK ANGELS
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Mikuláš Futschik družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině 10:7
39:58
Hezká kombinace mezi Folaufem a Otcovským. Kros od levého mantinelu k pravému. Gólem to ovšem neskončilo.
38:52
Vosátko si s nájezdem mazácky poradil a zakončuje pod pravým bokem lehajícího si gólmana.
38:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka z trestného střílení (8:1).
38:51
Po faulu na domácího kapitána ve velkém brankovišti se pojede nájezd.
37:46
Linhart skvěle reflexně vyráží hostujících nebezpečnou střelu.
37:00
Kmoch žabičkou do brankoviště. Tam ale jeho spoluhráči si už nedokázali poradit.
36:15
Krásný kros Tomča na Folaufa. Tomu střela sjela.
35:35
Přesilovka domácích je zatím prachbídná. Nejsou schopni si dát normální balón.
34:25
Vyloučen hráč Jan Michálek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
31:20
Nepřehlednou situaci před domácí brankou klidní Valenta. Vyváží na útočnou půlku domácích. Tam to bylo už ovšem bez pokračování.
29:55
V situaci 3:1 se ocitl Folauf, Tomčo a Bílek. Poslední jmenovaný ovšem zakončil pouze do břicha Ernéeho.
28:28
Nachtmann opět hledal své spoluhráče ve velkém brankovišti, tentokrát nikoho nenašel.
27:20
Malič výborně zablokoval přihrávku od mantinelu při situaci, která už zaváněla gólem pro hosty.
25:50
Hosté jsou v jejich přesilovce zatím dost bezzubý. Jedna střela se kterou si Linhart ale bez problému poradil.
24:59
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
23:39
Balík dostal naservírováno od Nachtmanna a zakončil krásně pod horní tyčku.
23:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Adam Balík, asistoval Jan Nachtmann (7:1).
23:20
Smoček ze standardky od levého mantinelu dobře natáhl. Střela byla sražena.
21:49
Domácí do toho pořádně na začátku třetiny šlápli a skore nám rychle narostlo. Tomáš Trnka si dokonce odnáší míček za svůj premiérový gól v juniorské lize.
21:16
Timeout BLACK ANGELS
21:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Trnka bez asistence (6:1).
21:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Valenta, asistoval Adam Balík (5:1).
20:37
Hosté se zdrželi v šatně, za což byli odměněni dvouminutovým trestem, který domácí hráči velmi záhy proměnily.
20:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Filip Folauf (4:1).
20:00
Vyloučen hráč Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině 11:13
19:56
4 vteřiny před konem domácí zkouší hru v šesti při standardní situaci. Míček skončil na boční tyčce.
17:12
Vašíček výborně vyvezl míček ze svého pásma, našel Balíka, toho střelu ovšem golman ještě míček vyrazil. Na dorážku Nachtmanna už ovšem Ernée nestačil.
17:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Adam Balík (3:1).
15:15
Standardní stiuace z pravého rohu hřiště pro domácí ničím dobrým neskončila.
13:56
Konečně se nám hra trochu otevřela a začínají padat góly. Otcovského našel Tomčo na pravém rohu velkého brankoviště a ten nad nohu Ernéeho trefuje.
13:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Ivan Tomčo (2:1).
13:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Jakub Hájek (1:1).
12:27
Domácí kapitán zpoza brány nádherně našel volného Vašíčka, který se v zakončení nemýlil a trefuje odkrytou bránu.
12:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Jan Nachtmann (1:0).
11:40
Opět hostující prověřují LInharta kousek za půlkou. Ten bez problému.
11:00
Tomčo se vytočil do středu, ale měl to na bekend.
09:30
Kvalitní výhoz hostujícího golmana na svého spoluhráče do brejku. Ten skákající míček ale nezkrotil.
08:00
Situaci 2:1 si hostující samotní zpomalili, takže z akce nic nebylo.
06:52
Bílek s Velebou se starají o to, aby se hostující tým vůbec nemohl dostat na Bohemáckou půlku.
06:00
Čteřice domácích držela Black Angels v jejich obranném pásmu. Jejich tlak vyústil v prázdnou bránu pro Folaufa, ten ovšem minul.
05:31
Vyloučen hráč Adam Balík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
04:40
Domácí se provinili v rohu na dvě minuty a nyní se hraje v odloženém vyloučení.
04:00
Střela od půlky hostujícího hráče. Linhart v klídečku chytá.
03:00
První lajna Bohemky drží hostující neustále pod tlakem. Schází přesnost v zakončení. Folauf dobře zkoušel, ale střela skončila v rohu.
02:20
Black Angels už vyslali pár střel. Zatím ale nic neskončilo v bráně.
00:28
Malič odebral čistě míček na mantinelu a domácí mohou pokračovat s míčkem na hokejce.
00:01
Úvodní buly vyhrává hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Ernée; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Jakub Kocourek, Marek Čejka, Lukáš Sůva, Jan Muller
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Ivan Tomčo, Tomáš Otcovský, Vojtěch Bílek, Filip Folauf, Jan Malič