2:2
2:1
0:1

FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:6p
16. Lukáš Pobořil, 30. Martin Kašík, 40. Šimon Soukup, 43. Martin Kašík, 53. Daniel Chatrný - 14. Adam Palčinský, 18. Martin Gattnar, 37. Daniels Janis Anis, 38. Daniels Janis Anis, 60. Daniels Janis Anis, 62. Daniels Janis Anis; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2 + Daniel Chatrný OS:1; využití: 0:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Ivo Sikora 29 - Tomáš Petr 26; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1, 0:1;
65:00
Komentář k utkání trenéra hostů Tomáše Sladkého: Klasické uřvané derby na malém hřišti. Máme dva body, thanks Daniel.
65:00
Komentář k utkání trenéra domácích Josefa Gregy: Z naši strany výborný zápas, škoda pár individuálních chyb v první třetině, co soupeř potrestal. Dotahovat zápas s Vítkovicemi je vždy problém, nám se podařilo otočit, bohužel nestačilo to - sekundu před koncem soupeř srovnal. V početní výhodě soupeř rozhodl zápas v prodloužení, takže bereme bod. Těšíme se na odvetu, budeme ještě lepší. Děkujeme soupeři za zápas.
61:00
61:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniels Janis Anis, asistoval Ondřej Jankovský (5:6).
60:02
Vítkovice rozehrávají svou přesilovou hru.
60:00
60:00
Střely na branku ve 3. části: domácí - 11, hosté - 10
60:00
60:00
59:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniels Janis Anis, asistoval Martin Gattnar (5:5).
59:59
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
59:59
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA - osobní trest.
59:59
Vítkovice vyrovnávají v poslední vteřině 3. třetiny.
59:58
Vítkovice tlačí a střílí ze všech pozic.
58:45
Dva úspěšné bloky domácích udržují jejich náskok.
54:45
Kašík střílí po zemi, hostující gólman se střelou nemá problém.
52:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný bez asistence (5:4).
52:24
Chatrný slušně zavěšuje a navyšuje skóre domácích.
51:03
Hraje se nahoru, dolů.
46:43
Vítkovický golman teď pokryl tvrdou střelu i následnou dorážku.
45:48
Míček teď jen se štěstím pro domácí proskákal kolem tyče do rohu.
44:41
Gattnar teď mířil přesně do vrchního rohu brány, domácí golman vytáhl skvělý zákrok.
43:33
Série dorážek domácích končí pouze na boční tyči.
42:06
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Daniel Chatrný (4:4).
42:05
Krásná přihrávka přes velké brankoviště na volného Kašíka, který srovnává skóre.
41:55
Prudká střela končí v náručí hostujícího golmana. Ten okamžitě vyhazuje a posílá Vítkovice do přečíslení 2 na 1. Míček jim ale uskakuje,
41:02
Gawronski střílí do boční síťky.
40:01
Domácí vyhrávají úvodní vhazování a hned mají k dispozici početní výhodu.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: domácí - 6, hosté - 9
40:00
39:59
Vyloučen hráč Jan Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
39:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Daniel Chatrný (3:4).
39:47
Nahození Chatrného tečuje před bránou Soukup a máme tady snížení na 4:3.
39:29
Chatrný střílí z otočky, bohužel jen do připravené obrany.
37:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniels Janis Anis bez asistence (2:4).
37:16
Lotyšský útočník ve službách Vítkovic přidává další branku a zvyšuje náskok hostí.
36:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniels Janis Anis, asistoval Adam Zubek (2:3).
33:40
Brejk na opačnou stranu, vítkovický útočník promáchl.
32:35
FBC v dalším útočném výpadu, který zakončoval Chatrný. Hostující golman svůj tým znovu podržel.
32:12
Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou.
29:27
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Šimon Soukup (2:2).
29:26
Domácí teď předvedli krásnou akci, která končí v síti.
27:54
Domácí teď zasypávají soupeře jednou střelou za druhou. Ta poslední hostujícímu golmani propadla za záda, ale stihl míček sebrat, než doputoval do brány.
27:00
FBC v útočném výpadu, ale míjí bránu.
25:35
Utkání sleduje skvělých 98 diváků.
24:37
Vítovec vypálil ze středu hřiště, golman chytá.
24:00
Míček teď na svých hokejkách drží převážně hosté a obléhají bránu.
21:59
Domácí vyhazují. Přesilová hra Vítkovic končí.
20:58
Kašík ve vlastním oslabení vyváží míček do bezpečí útočného rohu.
19:53
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:37
Gawronski vypálil prudkou střelu, která však končí v náručí vítkovického golmana.
17:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar bez asistence (1:2).
17:18
Další akci už hosté zakončili přesně ke vzdálenější tyči a znovu se tak ujímají vedení.
17:09
Vítkovice v nadějné akci, které vystavil stopku domácí golman.
15:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Ondřej Murín (1:1).
13:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Jáchym Kuběna (0:1).
13:51
Vítkovice v situaci 2 na 1 zakončily přesně a otevírají tak skóre dnešního utkání.
11:52
Domácí FBC rozehrává těsně před velkým brankovištěm. Střelu zblokovali vítkovičtí obránci.
09:53
Kašík v samostatném úniku, golman hostí předvedl skvělý zákrok.
06:50
Jedovatá střela hostí těsně míjí pravou tyč brány.
04:45
Vítkovice nyní tlačí. Domácí golman si připsal další úspěšný zákrok.
04:16
Nyní šance na opačné straně. Golman domácích chytá.
02:55
Domácí právě ohrozili branku prudkou střelou. Golman hostí však chytá.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrály hostující Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Martin Gattnar, Adam Zubek, Michal Hložanka, Ondřej Svoboda, Daniels Janis Anis
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Daniel Chatrný, Petr Vítovec, Martin Kašík, Šimon Soukup, Nikodem Gawronski