2:2
- : -
Orel Orlice

Orel Orlice - FBŠ Všestary 4:4
3. Maxim Kubelka, 16. Jan Skalický, 39. Maxim Kubelka, 45. František Majvald - 1. Marek Stuchlík, 19. Štěpán Novák, 36. Miloš Macháček, 40. Jiří Skalický; rozhodčí: Petr Kadlec - Josef Pařízek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Doleček ? - Jaromír Žák ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2;
45:00
44:48
Branku družstva Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (4:4).
44:43
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
43:42
Timeout Orel Orlice
39:45
Vlastní branku družstva Orel Orlice vstřelil Jiří Skalický (3:4).
38:20
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Štěpán Appl (3:3).
35:05
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Štěpán Novák (2:3).
31:02
Vyloučen hráč David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
24:58
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
18:04
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Miloš Macháček (2:2).
15:18
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Matouš Faltus (2:1).
15:00
15:00
07:02
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
02:33
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Petr Doleček (1:1).
00:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Tomáš Krejsa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Jan Freiberg, David Píše, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Miloš Macháček