2:2
- : -
FBC Liberec

TJ Sokol Nové Strašecí - FBC Liberec 4:8
12. Nina Schumannová, 26. Eliška Matějková, 33. Veronika Koulová, 44. Adéla Šipošová - 6. Aneta Foffová, 10. Markéta Rumlová, 22. Karolína Nováková, 24. Markéta Lenfeldová, 28. Karolína Nováková, 29. Aneta Foffová, 31. Markéta Lenfeldová, 32. Eliška Vrzalová; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Lukáš Teska; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vendula Lisá ? - Kateřina Dlouhá ?; po třetinách: 1:2, 1:4, 2:2;
45:00
44:17
Vyloučen hráč Kristýna Kleknerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:02
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Adéla Šipošová, asistoval Zuzana Tučková (4:8).
32:27
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Koulová, asistoval Petra Šteklová (3:8).
31:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Eliška Vrzalová, asistoval Aneta Foffová (2:8).
30:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Aneta Voříšková (2:7).
30:00
30:00
29:25
Vyloučen hráč Nina Schumannová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:01
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Aneta Foffová bez asistence (2:6).
27:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (2:5).
25:35
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Klára Šarochová (2:4).
23:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Karolína Nováková (1:4).
21:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Berenika Vrzalová (1:3).
15:00
15:00
14:21
Vyloučen hráč Anna Kabeláková družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:35
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Karolína Bulvová (1:2).
09:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Karolína Nováková (0:2).
06:58
Vyloučen hráč Markéta Rumlová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
05:52
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Aneta Foffová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Aneta Foffová, Anna Kabeláková, Berenika Vrzalová, Aneta Abrtová, Kateřina Novotná