3:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Florbal Chomutov 6:1
15. Markéta Lenfeldová, 23. Aneta Voříšková, 25. Aneta Foffová, 31. Kateřina Novotná, 36. Karolína Nováková, 38. Karolína Nováková - 44. Lenka Čiháková; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Klabanová ? - Aneta Blahníková ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:1;
45:00
43:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Karin Binková (6:1).
37:21
Vyloučen hráč Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:21
Vyloučen hráč Aneta Foffová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
37:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Berenika Vrzalová (6:0).
35:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková bez asistence (5:0).
30:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kateřina Novotná, asistoval Markéta Lenfeldová (4:0).
30:00
30:00
24:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Aneta Foffová, asistoval Markéta Lenfeldová (3:0).
22:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Aneta Voříšková, asistoval Markéta Valešová (2:0).
15:00
15:00
14:16
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Markéta Valešová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Kristýna Klabanová; hráči v poli: Aneta Foffová, Markéta Lenfeldová, Eliška Vrzalová, Markéta Rumlová, Zdeňka Sluková