1:0
0:1
- : -

Florbal Soběslav - SK BIVOJ LITVÍNOV 3:3
2. Michaela Pejšová, 9. Eliška Juhaňáková, 19. Andrea Dostálová - 6. Kristýna Střihavková, 15. Laura Vytrhlíková, 39. Karolína Slavíková; rozhodčí: Patrik Trejbal - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Pavlíková ? - Tereza Kalousová ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:1;
45:00
38:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Leona Tancošová (3:3).
35:50
Vyloučen hráč Kateřina Vojtová družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
18:36
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Kateřina Vojtová (3:2).
15:00
15:00
14:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Karolína Slavíková (2:2).
08:13
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (2:1).
05:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Nela Havlínová (1:1).
01:45
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Michaela Pejšová, asistoval Eliška Juhaňáková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Tereza Kalousová; hráči v poli: Nela Havlínová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková, Natálie Panochová
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Jana Pavlíková; hráči v poli: Markéta Svobodová, Veronika Šraierová, Andrea Dostálová, Adéla Kubátová, Eliška Juhaňáková