3:2
2:1
- : -

AIK Steel Kladno - Sépiáci TEXAS LONGHORNS 6:5
10. Jakub Šíma, 18. Jakub Šíma, 21. Jakub Neradil, 26. Tomáš Kříček, 35. Tomáš Kříček, 42. Jakub Šíma - 8. David Alchimowicz, 14. František Štíbr, 21. David Halamíček, 25. Jakub Zeman, 45. Jakub Zeman; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jiří Šimon ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:1;
45:00
44:33
Branku družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS vstřelil Jakub Zeman, asistoval Jaroslav Ptáček (6:5).
44:13
Vyloučen hráč Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:31
Timeout AIK Steel Kladno
41:50
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jakub Šíma, asistoval Jaroslav Chalupný (6:4).
40:55
Vyloučen hráč Jakub Neradil družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání.
34:20
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Jakub Neradil (5:4).
30:00
30:00
25:10
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Albert Čihák (4:4).
24:38
Branku družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS vstřelil Jakub Zeman, asistoval Tomáš Pauček (3:4).
20:24
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jakub Neradil, asistoval Jakub Šíma (3:3).
20:07
Branku družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS vstřelil David Halamíček bez asistence (2:3).
17:30
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jakub Šíma bez asistence (2:2).
15:00
15:00
13:32
Branku družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS vstřelil František Štíbr, asistoval Dan Ježil (1:2).
09:35
07:52
Branku družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS vstřelil David Alchimowicz, asistoval Jaroslav Ptáček (0:1).
02:10
Vyloučen hráč Jakub Neradil družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Voldřich a Jakub Horyna.
00:00
00:00
Line-up hostů Sépiáci TEXAS LONGHORNS: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: František Štíbr, Dan Ježil, Petr Vobecký, Jaroslav Ptáček, Sebastian Grabinský
00:00
Line-up domácích AIK Steel Kladno: brankář: Jiří Šimon; hráči v poli: Daniel Hadaš, David Schneider, Jaroslav Chalupný, Jakub Šíma