4:3
2:1
- : -

Prague Tigers - TJ Sokol Koberovy 8:4
13. Filip Tlapa, 19. Čeněk Kašpar, 21. Martin Boušek, 24. Martin Boušek, 32. Martin Boušek, 33. Ivan Petr, 42. Ivan Petr, 52. Filip Tlapa - 28. Leoš Kopáček, 31. Michal Slavík, 35. Václav Hartl, 51. Dominik Reczai; rozhodčí: Milan Baloun - Josef Kubát; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 19 - Ondřej Brunclík 29; po třetinách: 2:0, 4:3, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsem opravdu rád, že tříbodové utkání. Dnešní zápas byl podle našich představ a byl odehrán podle našich pokynů. Konečně se nelítalo nahoru a dolu jako báby při slevách v Kauflandu. Byl tam postupný systematický přechod do útoku. Pro kluky je důležité toto vítězství z hlediska psychiky. Děkuji soupeři a šťastnou cestu domu.
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Kováře: Dnes těžko hledám slova, která by se dala publikovat před 22. hodinou. Nezvládali jsme základní věci a soupeři jsme tak cestu k vítězství usnadnili. Proti takto silnému soupeři musíme hrát naplno a bez chyb celý zápas a musíme proměňovat i to minimum vytvořených šancí. Gratulujeme domácím k zasloužené výhře.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Tigers 10:8 Koberovy.
60:00
59:40
Haloun bez míčku sestřelil Bouška a tohle byl naprosto zbytečný zákrok.
58:39
Domácí v plném počtu.
58:23
Další střela Reczaie skončila vedle branky.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:49
Reczai zkoušel parádičky, ale Hlava se ani nehnul a vychytal snipera koberových.
57:48
Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy neproměnil Dominik Reczai.
56:55
Kašpar běžel ve vlastním oslabení sám na branku, položil si Brunclíka, ale střelou z bekhendu trefil pouze tyčku!
56:38
Vyloučen hráč Dominik Vorlíček družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
55:47
Tůma důrazně napadal a nedovolil rozehrát hostujícímu obránci.
55:04
Horák zastavil brejk dva na jednoho. Následně musel zasahovat Hlava.
53:58
Míček z volného úderu ze zajímavé pozice poslaly Koberovy vysoko nad branku.
52:57
Piták našel Petra před brankou, kterého neskutečně vychytal Brunclík!
52:39
Novotný orazítkoval tyčku!
51:54
Tůma skvěle našel Vorlíčka před brankou a ten nedokázal vystřelit.
51:11
Po rychlé kombinaci se prosazuje Filip Tlapa a Tigers opět odskakují do čtyřbrankového vedení.
51:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Tlapa, asistoval Vilém Kavan (8:4).
51:00
Pelechova rána byla nepřesná.
50:25
Tlapovi se otevřela prázdná branka, ale útočník Tigers minul.
50:01
Reczai se přece jen prosazuje! Jeho spíše technická rána se od břevna odrazila za čáru.
50:00
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Adam Buriánek (7:4).
49:36
Boušek ve snaze získat míček fauloval a hra je přerušena.
48:40
Reczai hraje z hostujícího celku jednoznačně nejlépe, ale k slušnému zakončení se zatím nedostal. Obrana Tigers je na něj připravena.
47:27
Koberovy byly blízko ke vstřelení branky, ale nejdříve trefily tyč a potom zasáhl Hlava.
47:02
Svatoš se otočkou dostal přes obránce a poslal kros na Petra, který nahrávku nezpracoval.
46:26
Střelecký pokus od mantinelu zlikvidoval Hlava.
46:15
Oba dva celky střídají.
45:40
Tlapa ve snaze zpracovat míček lehce fauloval a hosté mají míček.
45:10
Kavan z pravé strany minul branku.
44:39
Piták zastavil brejk hostů a následně Petr zablokoval střelecký pokus z poloviny hřiště.
43:58
Boušek byl u mantinelu přidržen a získal tak míček pro svůj tým.
41:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ivan Petr, asistoval Zbyšek Piták (7:3).
41:24
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
40:52
Boušek doběhl Reczaie, který se hodně vztekal, že byl faulován. Podle rozhodčích bylo vše čisté.
40:12
Brunclík dostal přes prsty, a tak se chvíli nebude hrát.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Tigers 12:9 Koberovy. Střely na branku celkem: Tigers 27:15 Koberovy.
40:00
39:55
Boušek našel Tůmu před brankou a jeho rána byla sražena vedle.
39:36
Útočný faul hostů přerušuje hru.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:31
Pelech se sice dostal ke střele, ale při zakončení fauloval. Míček přisouzen hostům.
38:01
Zápas nabírá na obrátkách a oba týmy hrají velmi dobře.
37:30
Tůma byl poslán obráncem za mantinel.
36:55
Hezká střela Pelecha jen o kousek minula branku.
36:37
Reczai kouzlí na útočné polovině, ale obrana Tigers ho pečlivě hlídá.
35:47
Kašparovi střela nesedla a letěla pouze po zemi do blokujícího hráče.
34:58
Koberovy aktivním napadáním získaly míček.
34:21
Hradil získal míček na polovině hrací plochy a poslal nahrávku na Hartla. Ten udělal pár kroků u levého mantinelu a zavěsil na zadní tyč.
34:20
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Václav Hartl, asistoval Tadeáš Hradil (6:3).
33:31
Kavan s Tlapou se vymotali z rohu až k zakončení, které musel řešit Brunclík.
32:51
Petr proměnil svůj nájezd s přehledem. Naznačil rameny a poslal míček do branky pod padajícím Brunclíkem.
32:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ivan Petr z trestného střílení (6:2).
31:54
Lahůdka v podání bývalého neratovické dua! Tůma poslal kros přes celé "pásmo" a Boušek jednoručně na dlouhou hokejku nasměroval míček nad Brunclíka! Parádní akce domácích, kteří opět odskakují soupeři.
31:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Radim Tůma (5:2).
31:36
Tůma se hokejově natlačil z pravé strany před branku, ale Brunclíka nedokázal překonat.
31:12
Tvrdá rána Tlapy orazítkovala tyčku!
30:32
Po závaru před brankou se hosté opět prosazují a snižují na rozdíl dvou branek.
30:31
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Dominik Reczai (4:2).
30:07
Další šance domácích v oslabení. Kašpar dostal lob před branku, ale k zakončení se nedostal, protože mu míček přeskočil čepel.
29:30
Vorlíček to zkusil ve vlastním oslabením a jeho rána šla hodně nad branku Brunclíka.
28:44
Reczai zkusil zakončit freestylově, ale nepovedlo se mu to. Hlava si připisuje dobrý zákrok.
28:39
Vyloučen hráč Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
27:47
Piták vystřelil další jedovku a Brunclík opět kryje.
27:23
Hosté snižují! Reczai poslal nahrávku k pravému mantinelu, kde z první vystřelil pod víko Kopáček.
27:22
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Dominik Reczai (4:1).
26:53
Hosté hrají v plném počtu.
26:21
Matěj uhasil rodící se brejk hostů čistým zákrokem.
25:51
Na hřišti se přiostřuje a aktuálně se hraje ve čtyřech na obou stranách.
25:32
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
24:48
Vyloučen hráč Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
24:07
Halou byl ve velké šanci! Střela útočníka hostujícího celku byla hodně nepovedená a skončila vedle.
23:40
Boušek zachytil rozehrávku na středu hřiště a okamžitě vystřelil. Střela zapadla k pravé tyči a domácí vedou o 4 branky!
23:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek bez asistence (4:0).
23:17
Hosté se poprvé v utkání dostali do brejku, jenže jeden z útočících hráčů při střele promáchl.
22:51
Kavan si položil Brunclíka, ale na zakončení už mu nezbyl prostor.
22:50
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Vilém Kavan.
22:17
Tlapa z levé strany těsně minul branku.
22:02
Hlava vystřelil na Hlavu, který si připisuje první zákrok ve druhé třetině.
21:13
Piták pálil z pravé strany do Brunclíka.
20:37
Vorlíček oslovil zadovkou Bouška, který se do prázdné branky trefil s přehledem - 3:0!
20:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Dominik Vorlíček (3:0).
20:13
Boušek hned zkraje třetiny prověřil pozornost Brunclíka.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Tigers 15:6 Koberovy.
20:00
19:54
Po střele Horáka se k dorážce dostal Tlapa, který minul branku.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:31
Tigers šli do přečíslení tři na jednoho a do prázdné branky po krásné kombinaci posílá míček Čeněk Kašpar. Obrana hostů byla do posledního šroubku rozebrána.
18:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Andrej Svatoš (2:0).
17:46
Petr pálil z ostrého úhlu vedle branky.
16:48
Tůma běžel sám na branku a Brunclík předvedl další skvělý zákrok.
16:40
Koberovy celkem často protahují střídání a rozhodčí už je několikrát musel upozornit, aby trochu zrychlili.
16:09
Pelech vyslal jedovku na branku, která jen těsně minula pravou tyčku.
15:14
Aktivní napadání hostů pozdrželo rozehrávku Tigers.
13:58
Hlava si pod delší době sáhl na míček a uklidnil hru.
13:05
Bouškova rána z pravé strany skončila v rukách Brunclíka.
12:42
Tlapa na Tlapu a Tigers vedou! Petr Tlapa vystřelil ze středu hřiště a k dorážce se dostal Filip, který zkušeně zakončil.
12:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Tlapa, asistoval Petr Tlapa (1:0).
12:00
Petr byl sám před Brunclíkem, který se nenechal rozhodit a velkou šanci vychytal!
11:39
Koberovy napadají hodně vysoko a dostávají pod tlak obránce Tigers.
11:12
Kašparova bomba byla zablokována.
10:40
Boušek hledal Vorlíčka před brankou, který promáchl.
10:00
Máme za sebou prvních deset minut hry a utkání má dobré tempo. Oba celky hrají velmi dobře.
09:24
Reczai se tlačil do zakončení z pravé strany a obrana Tigers byla opět připravena.
08:59
Haloun si zaběhl za obranu Tigers, ale míček na něj neprošel.
08:18
07:53
Piták dostal parádní kros, ale jeho rána z první se mezi tyče nevešla.
07:14
Matěj pálil z levé strany vedle levé šibenice.
06:52
Vorlíček vyklepal výstroj Brunclíka.
06:16
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
05:54
Tůma aktivně napadal, ale k míčku se nedostal.
05:33
Reczai se u mantinelu neprosadil a o míček přišel.
05:11
Petr se dostal v před brankovém prostoru k zakončení, ale Brunclík se dokázal přemístit a šanci zlikvidovat.
04:36
Kašpar hledal Petra na pravé straně, ale míček druhému jmenovanému uskočil.
03:49
Koberovy aktivně napadají a pokoušejí se získat míček u soupeřovy branky.
03:12
Chybu obránce Tigers hostující útočníci nepotrestali.
02:30
Domácí kontrolují hru.
01:43
Petr se pokoušel zpoza branky dostat míček do branky, ale brankář byl pozorný a místo u tyče si pohlídal.
00:55
Tůma poslal soupeře čistě k zemi a získal míček pro domácí mužstvo.
00:15
Tigers vstoupili do utkání aktivně a po vyhraném vhazování se dostali na soupeřovu polovinu. Ke střele se ovšem nedostali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Tomáš Jiránek, Adam Buriánek, Marek Šikola, Jan Haloun, Dominik Reczai
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Miloslav Stránský, Vítězslav Matěj, Dominik Vorlíček, Radim Tůma, Martin Boušek