1:1
1:1
0:0

FB Hurrican Karlovy Vary - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:6pn
1. Martin Krejčí, 2. Adam Zahraj, 19. Jan Mašát, 28. Martin Prokopec, 48. Adam Zahraj - 9. Patrick Smutný, 13. Filip Folauf, 18. Vojtěch Bílek, 30. Lukáš Trnka, 56. Vojtěch Bílek, N Jan Nachtmann; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6:4; využití: 0:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Louda 27 - Mikuláš Futschik 17, Jan Linhart 12; po třetinách: 3:3, 1:1, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Jiří Šťovíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Jan Nachtmann a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Adam Zahraj , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Matěj Vosátka a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář karlovarského metodika Martina Kratochvíla: "Na úvod sezóny hned kvalitní zápas, Bohemka byla favoritem, ale my jí dnes chtěli porazit. Nevyužili jsme řadu šanci a proto musíme být za od rádi. Zkusíme jim to vrátit v odvetě, protože tým na to máme a právě jemu bych chtěl poděkovat. Díky borci.
65:00
Komentář trenéra hostí Romana Jandy: "Pokude se nenaučíme hrát jednoduchý florbal v takovýchto utkáních, tak budeme ztrácet body. Domácí hráli celé utkání to co potřebovali a to co jsme jim od začátku do konce dovolovali. Utrpěli jsme vítězství. Děkuji rozhodčím, soupeři a divákům."
61:05
64:11
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
62:19
Vyloučen hráč Adam Balík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
61:52
Hostům zatím schází přesnost
61:05
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Matěj Korbel.
57:53
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
56:57
Vyloučen hráč Petr Nöbauer družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
56:19
Další domácí vyloučení
55:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Filip Folauf (5:5).
48:14
Vyloučen hráč Michal Szappanos družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
47:05
Třetí stejná situace v dnešním zápase, Zahraj získal míček a v samostatném úniku se opět nemýlí
47:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj bez asistence (5:4).
46:39
Trnka vysoko přestřeluje
45:25
Vyloučen hráč Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
43:19
Vyloučen hráč Jindřich Smoček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
29:23
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Trnka, asistoval Filip Folauf (4:4).
27:29
Domácí skvěle zapresovali, míček získal Prokopec a střelou o tyč dává na 4:3
27:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec bez asistence (4:3).
21:01
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Tomáš Smolka.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: 11-11
18:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Jiří Šťovíček (3:3).
17:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Tomáš Otcovský (2:3).
17:13
Vyloučen hráč Štěpán Maaz družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
15:20
Hra má zatím velmi solidní tempo
12:26
Hosté zamkli svého soupeře, tomu už došli síly a po rychlé akci máme srovnáno
12:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Tomáš Otcovský (2:2).
11:54
Vyloučen hráč Martin Lukeš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
08:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrick Smutný, asistoval Lukáš Trnka (2:1).
00:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí, asistoval Jiří Šťovíček (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Filip Folauf, Jan Nachtmann, Tomáš Otcovský, Vojtěch Bílek, Šimon Taraba
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Louda; hráči v poli: Tomáš Smolka, Jan Mašát, Matěj Korbel, Jiří Šťovíček, Martin Krejčí