1:2
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA 3:7
3. Jan Světlík, 31. Lukáš Lhota, 41. Jakub Kopecký - 11. Michal Sládek, 20. Michal Sládek, 30. Wojciech Malajka, 38. Dominik Klimscha, 39. Petr Kittel, 42. Dominik Eichner, 49. Wojciech Malajka; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:6; využití: 1:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Daniel Mück 18 - Jan Binder 12; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:2;
60:00
Hráči utkání: Liberec: Daniel Mück, Ostrava: Wojciech Malajka.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 4, Ostrava: 8.
60:00
Střely celkem: Liberec: 15 , Ostrava: 25.
60:00
Komentář trenéra domácích(Ladislav Láska):Kromě vstupu do utkání se nám dnes nepovedlo vůbec nic. Díky individuálním chybám se podařilo soupeři odskočit ve skóre a my už s tím nedokázali nic udělat. Klukům můžeme poděkovat za nasazení ve třetí třetí třetině, zbytek je však k zamyšlení. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí(Tomáš Svačinka):V zápase jsme střídali hodně pozitivních, ale i negativních věcí. Nakopli nás ubráněné přesilovky soupeře a od poloviny zápasu obrana jela v ,,playoff módu". Velký rozdíl mezi soupeři byl v efektivitě proměňování šancí a to byla druhá věc, která rozhodla utkání. Máme na čem pracovat a víme o těch věcech, které se nám nedařili. Děkují soupeři, rozhodčím, divákům a klukům za povedený výkon.
60:00
58:02
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:22
Tentokrát na druhé straně domácí brankář podržel Liberecké.
55:33
Domácí Kološ v přesilové hře trefuje tyč.
55:17
Vyloučen hráč Marek Lipový družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:06
Vyloučen hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
53:55
Pěknou střelu vypálil domácí Balatka, ale jeho střela šla přímo do náručí brankáře.
51:17
Domácí tlačí na Ostravské při přesilové hře, ale branka ne a ne padnout.
49:54
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:44
K odraženému míčku se dostal domácí Světlík, ale jeho prudká rána šla mimo branku.
48:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Michal Sládek (3:7).
47:40
Ke střele se dostal domácí kapitán Klucho, ale jeho rána byla zablokována.
47:14
Domácí Kološ se dostal ke střele a vypálil, ale jeho prudká rána šla mimo branku.
46:20
Sám před hostující brankou se objevil domácí Balatka, ale jeho ránu brankář skvěle zachytil.
45:20
Vyloučen hráč Wojciech Malajka družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
44:39
Z rychlého protiútoku měli šanci hosté, ale domácí brankář skvěle podržel.
41:48
Hosté zase odskakují na rozdíl tří branek.
41:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Petr Kittel (3:6).
40:49
Dnešní utkání sleduje 130 diváků.
40:21
Hned v úvodu třetí třetiny domácí snižují.
40:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Patrik Rozkovec (3:5).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává opět domácí tým.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 4, Ostrava: 10.
40:00
39:02
Ke střele z rohu se dostal domácí Šoltys, ale jeho rána přímo do brankaře hostujícího celku.
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Petr Kittel bez asistence (2:5).
38:03
Hostující tým odskakuje na rozdíl dvou branek.
37:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Wojciech Malajka (2:4).
35:47
Hostující Sládek si vytvořil dobrou šanci a vypálil, ale jeho střela šla mimo.
34:51
Liberecký tým si teď vytvořil pár šancí, ale i obrana Ostravy skvěle funguje.
33:03
Hosté se snaží držet míček, ale obrana Liberce skvěle brání přesilovou hru.
31:20
Hosté si zahrají první přesilovou hru v zápase.
31:18
Vyloučen hráč Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
30:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Martin Čermák (2:3).
30:05
Domácí si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.
30:04
Vyloučen hráč Šimon Soukup družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:01
28:09
I po přesilové hře je v držení míčku Liberec.
27:14
Domácí se snaží ve své přesilové hře vyrovnat skóre, zatím bezvýsledně.
25:18
Vyloučen hráč Lukáš Herblich družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
25:13
Hosté vlítli do druhé třetiny a hrají hodně vysoko a presují.
23:10
Další šance hostí, opět šla střela mimo branku.
21:17
Hosté se dostali ke střele, ale rána šla mimo branku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává domácí tým.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 7, Ostrava: 7.
20:00
19:35
Ke konci první třetiny už jen hosté drží míček na své polovině.
19:04
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Wojciech Malajka (1:2).
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:11
Pěknou šanci si připravil Liberecký útok, ze vzduchu zakončoval Lhota, ale brankář byl na svém místě.
14:55
Tentokrát to byl domácí Rozkovec, který vypálil, ale jeho střela šla nad branku soupeře.
14:15
Parádní kombinace domácích neskončila brankou, výborně teď podržel hostující brankář.
11:56
Ke střele se dostal domácí Šoltys, ale jeho rána šla mimo.
10:13
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek bez asistence (1:1).
08:50
Obrovskou šanci měl domácí Kořínek, když se ocitl před volnou brankou, ale míček se mu nepodařilo trefit na první pokus a pak už si to hostující brankář pohlídal.
08:37
Vidíme krásnou hru nahoru a dolu, oba týmy se snaží vstřelit branku.
07:02
Domácí brankář Mück teď podržel domácí svým parádním zákrokem.
04:34
Po tom co se k Libereckému hráči odrazil míček, vystřelil, ale přímo do středu branky, brankář Binder se střelou neměl problém.
03:28
Poté co hráči Ostravy obdrželi branku, hrají v držení míčku, a snaží se vyrovnat.
02:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Světlík, asistoval Jakub Kárník (1:0).
00:48
Hned v úvodu utkání se dostali do šance hosté, jeden z hráčů se objevil před brankou, ale branku minul.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Marek Lipový, Lukáš Pešat, Petr Kittel, Dominik Eichner, Lukáš Herblich
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Jakub Kárník, Jan Světlík, Jakub Kopecký, Lukáš Lhota, Patrik Rozkovec