2:1
2:1
- : -

FBC Charisma Pečky - SK Florbal Benešov muži C 4:3
14. Michal Čup, 17. Martin Kozák, 32. Daniel Matucha, 33. Jaroslav Josífek - 1. Ondřej Novotný, 23. Adéla Hašková, 27. Ondřej Novotný; rozhodčí: Ondřej Horažďovský - Matyáš Ehm; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Brandejský ? - Ondřej Vyhnal ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:1;
36:00
35:59
Ve zbytku utkání se Pečky téměř nedostali na balónek, ale Benešov neměl vetší šanci a nájezdy tak neuvidíme.
35:17
Timeout SK Florbal Benešov muži C
35:17
Benešov pořád na míčku, ale jejich střely končí na hráčích Peček nebo mimo bránu. Po zákeřném faulu na jejich útočnici přichází timeout i powerpaly.
34:00
Benešov stupňuje tlak. Přijde z jejich strany timeout a následně powerplay?
32:42
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Jaroslav Josífek z trestného střílení (4:3).
32:42
Po chybě obránce Benešova a následném hašení vzniklé situace tu máme nájezd Peček. Střelec předvedl dokonalý freestyle a nedal brankáři sebemenší šanci. Pečky opět vedou.
32:08
Halou se rozléhají emoce ze střídačky Peček. Kdo bude mít v závěru pevnější nervy?
31:08
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Daniel Matucha, asistoval Oldřich Pláteník (3:3).
31:08
Nic je nemusí mrzet. Prosazují se z prostoru bezprostředně před brankou a máme srovnáno.
30:01
A hned šance na vyrovnání! Bohužel Pečky ve velké příležitosti přestřelují bránu.
29:35
Velká šance na straně Benešova! Jejich útočnice se pokusila důvtipně přehodit gólmana, ale na brankové čáře ho zastoupil obránce.
28:39
Pečky se zatím napadat nerozhodli a dávají soupeři dost času a prostoru. Ten v poklidu kombinuje převážně na své půlce.
26:34
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Ondřej Novotný bez asistence (2:3).
26:34
Z následného protiútoku se po sérii odrazů prosazuje Benešov.
26:22
Pečky teď využili zaváhaní obránce a zakončovali tváří tvář gólmanovi. Šance však byla nevyužita střelou po zemi na střed branky.
25:04
Po vlažném začátku přišli šance na obou stranách, ale skóre se zatím nemění.
24:00
24:00
23:59
Konec třetiny přinesl spíše vyčkávání obou týmu na poslední třetinu, která rozhodne nebo dojde na nájezdy?
22:42
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Adéla Hašková, asistoval Vojtěch Fortelný (2:2).
22:42
Ale z následného útoku rychle inkasují a stav utkání je opět vyrovnán.
22:26
Zatím největší šanci v přesilovce měli paradoxně Pečky, ale nic z toho nevytěžili.
21:35
Vyloučen hráč Jan Dřízhal družstva FBC Charisma Pečky na 2 minuty za blokování hokejky.
21:35
A bude se vylučovat. K velké nelibosti hráčů Peček, je vyloučen jeden jejich hráč za blokování hole. Vypadá to, že zjistil novinku v pravidlech, ale už v poklidu zpytuje svědomí.
20:44
Po sérii výhod se do nadějné pozice dostal hráč Benešova, ale bohužel trefil prostředek brány i s gólmanem.
19:22
Benešov kombinuje na své polovině bez problému, ale při přechodu na útočnou polovinu soupeře kombinace trochu vázne. přesto právě vyslali nebezpečnou střelu těsně nad horní tyčku.
16:07
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Martin Kozák, asistoval Michal Čup (2:1).
16:07
Což následně Pečky potvrdili gólem střelou ze střední vzdálenosti z pozice mezi kruhy. Ať už imaginárními nebo pro dodržování bezpečných rozestupů.
16:00
Tempo se lehce zvýšilo a ze hry mají v této části více ze hry Pečky.
14:41
Ze střídačky Peček je na prázdnou halu slyšet trenérův pokyn, pokud se stydíte dejte si panáka, ale cinkání skleniček zatím slyšet není.
13:44
Hraje se v pomalém tempu, ale přesto přichází první gól ze strany Peček.
13:40
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Michal Čup, asistoval Daniel Matucha (1:1).
12:00
12:00
Vítejte u přímého přenosu.Od klávesnice Vás zdraví Márty z TJ Kyje.
12:00
00:40
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Ondřej Novotný, asistoval Filip Kratochvíl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Horažďovský a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov muži C: brankář: Ondřej Vyhnal; hráči v poli: Filip Kratochvíl, Adéla Hašková, Vojtěch Fortelný, Jakub Fortelný, Karel Čeněk