4:1
- : -
FBC Příbram

FBC Příbram - 1. FbK Tábor 8:4
7. Pavel Hudík, 30. Pavel Hudík, 32. Martin Petřík, 37. Jan Krejsa, 42. Pavel Hudík, 43. Marek Roubíček, 57. Martin Kalous, 57. Pavel Hudík - 25. Jakub Loskot, 34. Andrej Janda, 38. Jakub Loskot, 51. Jakub Loskot; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Petr Šimon ? - Luboš Zeman ?; po třetinách: 1:0, 3:3, 4:1;
60:00
56:32
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Pavel Hudík, asistoval Tomáš Sedláček (8:4).
56:02
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Martin Kalous, asistoval Michal Soukup (7:4).
55:15
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
50:27
Timeout FBC Příbram
50:27
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jakub Loskot, asistoval Dominik Sebastian Zenkl (6:4).
42:28
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Marek Roubíček, asistoval Jakub Dvořák (6:3).
41:39
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Pavel Hudík z trestného střílení (5:3).
40:00
40:00
37:18
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jakub Loskot, asistoval Jan Loskot (4:3).
37:06
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FBC Příbram na 2 minuty za bránění ve hře.
36:19
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Jan Krejsa, asistoval Martin Kalous (4:2).
33:01
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Jakub Loskot (3:2).
31:50
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Martin Petřík, asistoval Stanislav Karas (3:1).
29:04
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Pavel Hudík, asistoval Martin Kalous (2:1).
27:28
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:37
Vyloučen hráč Jan Loskot družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
24:05
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jakub Loskot, asistoval Lukáš Janura (1:1).
20:00
20:00
12:57
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
06:55
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Pavel Hudík, asistoval Michal Soukup (1:0).
05:25
Vyloučen hráč Marek Roubíček družstva FBC Příbram na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Ondřej Kasika, Lukáš Janura, Jan Loskot, Dominik Sebastian Zenkl, Jakub Loskot