1:2
0:1
- : -

FBC YOUNG BOYS - Slovan J.Hradec 1:6
30. Jiří Hora - 3. Michal Hřebíček, 10. Jan Šimic, 14. Jan Cihlář, 26. Jan Šimic, 28. Ondřej Šimek, 55. Michal Hřebíček; rozhodčí: Milan Baloun - Václav Killar; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Kryštof Petr ? - Aleš Křepelka ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:1;
60:00
58:29
Vyloučen hráč David Václavík družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za zdržování hry.
54:10
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Ondřej Stloukal (1:6).
51:04
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za držení.
51:04
Vyloučen hráč David Václavík družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za držení.
40:00
40:00
29:02
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil Jiří Hora, asistoval Mikuláš Žížala (1:5).
27:11
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Ondřej Stloukal (0:5).
25:16
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Karel Matějka (0:4).
20:00
20:00
14:32
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za zdržování hry.
13:54
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Jan Cihlář, asistoval Michal Hřebíček (0:3).
09:12
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Jan Pech (0:2).
02:42
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Martin Novák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů Slovan J.Hradec: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Jan Cihlář, Ondřej Stloukal, Michal Hřebíček, Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný