1:9
- : -
TJ Kobylisy

FBC Lions Mladá Boleslav - TJ Kobylisy 4:24
15. Jiří Havel, 17. Jakub Knespl, 23. Zdeněk Kvapil, 59. Jiří Havel - 7. Daniel Havlíček, 9. Matouš Neužil, 16. Lukáš Panenka, 18. Jan Hrdlička, 20. Ondřej Kočí, 23. Matouš Neužil, 26. David Mühlbach, 27. Jakub Zíka, 28. Tomáš Press, 28. Šimon Paldus, 30. Šimon Paldus, 31. Jan Hrdlička, 37. David Mühlbach, 38. Šimon Paldus, 38. David Mühlbach, 42. Matouš Neužil, 42. Jan Hrdlička, 43. Matouš Neužil, 50. Matouš Neužil, 51. Matouš Neužil, 55. Ondřej Kočí, 57. Ondřej Kočí, 59. Vojtěch Press, 60. David Mühlbach; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 3 + Petr Ďurana ČK1 + 5:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Doležal ? - Marek Paleček ?, Jakub Šteffel ?; po třetinách: 2:5, 1:10, 1:9;
60:00
59:57
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Lukáš Panenka (4:24).
59:31
Vyloučen hráč Václav Herčík družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:36
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jiří Havel, asistoval Václav Herčík (4:23).
58:23
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Press, asistoval Matouš Neužil (3:23).
56:41
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí bez asistence (3:22).
54:40
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Matouš Neužil (3:21).
50:48
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Ondřej Kočí (3:20).
49:22
43:51
Vyloučen hráč Petr Ďurana družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 0 minut za vyloučení do konce utkání.
43:51
Vyloučen hráč Petr Ďurana družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 5 minut za nesportovní chování.
43:51
Vyloučen hráč Zdeněk Kvapil družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:25
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Jakub Šteffel (3:18).
41:33
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Lukáš Panenka (3:17).
41:12
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil bez asistence (3:16).
40:00
40:00
38:30
Vyloučen hráč Petr Volf družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:11
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Matouš Neužil (3:15).
37:01
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Šimon Paldus, asistoval Daniel Havlíček (3:14).
36:35
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Tomáš Press (3:13).
30:55
29:02
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Šimon Paldus, asistoval Lukáš Panenka (3:11).
29:02
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Šteffel družstva TJ Kobylisy
27:56
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Šimon Paldus, asistoval Jan Hrdlička (3:10).
27:27
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Press, asistoval Ondřej Kočí (3:9).
26:55
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Lukáš Panenka (3:8).
25:37
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach z trestného střílení (3:7).
22:43
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Zdeněk Kvapil bez asistence (3:6).
22:05
20:00
20:00
19:27
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval David Mühlbach (2:5).
17:31
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička bez asistence (2:4).
16:28
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jakub Knespl, asistoval Jiří Havel (2:3).
15:29
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Daniel Havlíček (1:3).
14:56
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jiří Havel, asistoval Jakub Knespl (1:2).
11:41
Trestné střílení družstva TJ Kobylisy neproměnil Matouš Neužil.
08:36
06:13
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Lukáš Panenka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Jakub Zíka, Lukáš Panenka, Jan Hrdlička, Vojtěch Press, Daniel Havlíček