4:0
0:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - PANTHERS OTROKOVICE 5:2
15. Jaroslav David, 31. Martin Umlášek, 32. Matěj Bednář, 34. Štěpán Musil, 37. Jiří Hájek - 7. Martin Ležatka, 46. Ondřej Malý; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Kristián Konečný -2 - Jan Vorálek -5; po třetinách: 1:1, 4:0, 0:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích. Ospalý začátek, postupem času zlepšení a výhra. Děkujeme divákům.
59:59
Vyjádření trenéra hostů pana Karla Ťopka:Velká škoda části 2. třetiny, kdy jsem si nechali dát zbytečně 4 branky. Jinak pochvala za 1. a 3. třetinu, kdy jsme i v této sestavě zahráli velmi dobře až na zakončení a to nás stálo lepší výsledek. Jsem rád, že se hraje.
58:38
Vyloučen hráč Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
58:11
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
49:17
Vyloučen hráč Patrik Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
49:17
Vyloučen hráč Ondřej Kahoun družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
45:03
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Adam Javořík (5:2).
40:00
40:00
39:47
Vyloučen hráč Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
36:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Jaroslav David (5:1).
33:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Musil, asistoval Nikolas Zouhar (4:1).
31:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář bez asistence (3:1).
30:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek, asistoval Lukáš Suk (2:1).
27:51
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Matěj Bednář.
20:00
20:00
14:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Štěpán Musil (1:1).
06:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Ležatka, asistoval Maxim Šefčík (0:1).
03:00
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Kristián Konečný; hráči v poli: Jiří Hájek, Štěpán Musil, Matěj Bednář, Nikolas Zouhar, Jaroslav David