4:2
1:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PANTHERS OTROKOVICE 8:3
11. Tomáš Vejmělka, 19. Jan Procházka, 19. Ondřej Valeš, 21. Jiří Suchomel, 30. Milan Jedlička, 33. Ondřej Valeš, 40. Alex Dokládal, 50. Mathias Schwesig - 21. Martin Ležatka, 39. Adam Štourač, 52. Josef Štourač; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0 + Martin Ležatka 5; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Adam Lysák 27 - Jan Vorálek 17, Alexandr Pujin 11; po třetinách: 3:0, 4:2, 1:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: 12:14 Celkem: 36:30
60:00
Vyjádření vedoucího týmu hostů: Bohužel dvě třetiny, které z naší strany byly velmi špatné. Nicméně klukům děkuji za velmi dobrý výkon ve třetí třetině a dobře ubráněné oslabení. Stále máme co zlepšovat. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích, Jana Menšíka: Do zápasu jsme vstoupili v parádním tempu a jsem rád, že jsme po delší době zvládli vyhrát první třetinu. Během zápasu se tempo pomalu vytrácelo, ale i tak jsme defakto celou dobu kontrolovali hru a odnášíme si zaslouženou výhru. Všechny hráče i našeho gólmana tímto chválím za předvedený výkon. Fanouškům patří díky za skvělou atmosféru a soupeři za zápas.
60:00
58:03
Poslední minuty probíhají v o něco klidnějším tempu.Gullivers jsou často na míčku a ovládají hru
51:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač bez asistence (8:3).
51:05
Štourač vypíchnul míček obraně a nechytatelně zakončil
49:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Martin Malý (8:2).
49:33
Krásnou ránu Malého doráží Schwesig. Přesilovka pokračuje
48:20
Otrokovicím se daří vyhazovat míčky mimo obranou třetinu
47:16
Vyloučen hráč Martin Ležatka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 5 minut za sekání.
47:16
Gulls si zahrají pětiminutovou přesilovku
46:38
Lysák se šlechtí dalšími výbornými zákroky
43:38
Hra je velmi vyrovnaná. Oba tými se snaží ze všech sil.
39:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Alex Dokládal, asistoval Michal Konrád (7:2).
39:44
Dokládal doráží a je to znova gol
38:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Štourač, asistoval Milan Sousedík (6:2).
38:04
Štourač se prosazuje do prázdné brány
37:52
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Michal Konrád.
36:39
Několik střeleckých pokusů měl znovu Ležatka
35:04
Sousedík s Ležatkou vytvořili velkou šanci Otrokovic. Lysák ovšem zastavuje i tento střelecký pokus.
32:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Michal Konrád (6:1).
32:26
Duo Valeš - Konrád. Tihle dva borci baví celý stadion
29:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Jakub Ruč (5:1).
20:58
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Ležatka z trestného střílení (4:1).
20:58
Ležatka si poradil s trestným střílením a snižuje
20:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Martin Karpíšek (4:0).
18:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Procházka, asistoval Jakub Ruč (2:0).
18:03
Jan procházka nyní vypustil bombu s kterou si brankář nemohl poradit. Rázem je to 2:0
14:20
Lysák se vyšvyhnul výtečným zákrokem. Se střelou do prázdné si hravě poradil
10:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Vejmělka, asistoval Milan Jedlička (1:0).
10:18
Milan Jedlička předvedl krásnou střelu z rohu hřiště. K dorážce do prázdné se dostal Tomáš Vejmělka, který chladnokrevně zakončil
09:00
Zápas je velice rychlý a vyrovnaný. Styl nahoru dolů se divákům musí líbit
03:31
Martin Málý překvapil brankáře Otrokovic krásnou ránou ze středu pole. Skore se zatím ale nemění
00:51
První velká šance Otrokovic
00:01
První buly vyhráli domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jan Vorálek; hráči v poli: Petr Kopecký, Martin Ležatka, Josef Štourač, Adam Štourač, Milan Sousedík
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Adam Lysák; hráči v poli: Jiří Suchomel, Martin Kadlec, Radek Novotný, Martin Karpíšek, Štěpán Kouřil