4:0
1:1
- : -

FBC DDM Kadaň - Florbal Sokolov 9:2
11. Daniel Jäschke, 14. Erik Štěrba, 18. Jaroslav Michálek, 20. Miloš Šulc, 29. Lukáš Pardubský, 31. Petr Chládek, 33. Daniel Jäschke, 36. Lukáš Fiala, 59. Lukáš Mock - 13. Aleš Hoch, 52. Lukáš Konvalina; rozhodčí: Jiří Jelínek - Robert Kusek; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Matěj Holeček 7, Ondřej Janůšek 7 - Ondřej Heimerle 25; po třetinách: 4:1, 4:0, 1:1;
60:00
58:36
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Lukáš Mock, asistoval Jaroslav Michálek (9:2).
55:39
Vyloučen hráč Jakub Káčerík družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:50
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Štěpán Mosler (8:2).
49:14
Vyloučen hráč Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
39:29
Vyloučen hráč Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za držení.
38:19
Vyloučen hráč Luděk Lejba družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:54
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Daniel Jäschke (8:1).
35:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Janůšek družstva FBC DDM Kadaň
32:02
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Michal Kolitsch (7:1).
31:58
Vyloučen hráč Miroslav Hanzlíček družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:02
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Michal Kolitsch (6:1).
28:10
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Erik Štěrba (5:1).
25:17
Trestné střílení družstva FBC DDM Kadaň neproměnil Miloš Šulc.
23:23
Vyloučen hráč Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
19:48
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Erik Štěrba (4:1).
17:58
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Marek Pokorný (3:1).
13:48
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Lukáš Pardubský (2:1).
12:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Štěpán Mosler (1:1).
10:42
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Petr Chládek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kadaň: brankář: Matěj Holeček; hráči v poli: Michal Kolitsch, Lukáš Mock, Petr Chládek, Lukáš Fiala, Daniel Jäschke