2:1
2:3
1:0

TJ Sokol Koberovy - FBC Slavia Praha 6:5p
12. Jonáš Zakouřil, 28. Dominik Reczai, 35. Lukáš Hlava, 53. Tadeáš Hradil, 60. Lukáš Hlava, 66. Tomáš Jiránek - 15. Martin Fojtík, 28. Jakub Horyna, 49. Martin Fojtík, 56. Ondřej Otáhal, 58. Ondřej Otáhal; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 0:4 + Petr Bína OS; využití: 2:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 32 - Tomáš Koval 34; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:3, 1:0;
65:03
65:03
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tomáš Jiránek, asistoval Dominik Reczai (6:5).
63:46
Vyloučen hráč Petr Bína družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
63:46
Vyloučen hráč Petr Bína družstva FBC Slavia Praha - osobní trest.
60:00
60:00
59:44
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Dominik Reczai (5:5).
59:44
Koberovští nakonec také na vedení dokázali odpovědět brankou při hře bez brankáře. Střelou ze středu hřiště se prosadil Lukáš Hlava. Půjdeme do prodloužení.
58:59
Vyloučen hráč Petr Bína družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:27
Timeout TJ Sokol Koberovy
57:48
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval David Laho (4:5).
57:48
Slavia si své první vedení vybrala v ten nejlepší čas. Téměř identická akce jako v předešlém případě.
55:12
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (4:4).
55:12
Koberovští opět své vedení dlouho neudrželi. Na pěknou akci Slavie byl Brunclík bez šance.
53:00
Výborný pres v podání Dominika Reczaie vynesl Koberovy do dalšího vedení. Tadeáš Hradil měl následně snadnou práci.
52:28
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tadeáš Hradil, asistoval Dominik Reczai (4:3).
48:40
Ze schrumáže v domácím obranném pásmu vzešel vyrovnávací gól.
48:27
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Jakub Horyna (3:3).
47:31
Střelecké pokusy hostující Slavie vypadají jak po konzultaci s jejich fotbalovým kolegou Lukášem Masopustem. Brankář domácích tak může většinou jejich trajektorii pouze kontrolovat z dáli.
46:30
Koberovy jsou stále aktivnější a vytvářejí si střelecké pozice. Něco tomu ale stále chybí.
45:25
Slavistický útočník nekoukal na cestu a svou nepozorností nepříjemně atakoval domácího brankáře. Snad to Ondra zvládne bez větších následků.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině 12:8
36:30
Brunclík pohotově zakročil a nedopustil tak další rychlou odpověď.
34:20
Po chybě Slavie ve středu hřiště, využívají domácí brejkové situace. Hlava našel místo u levé tyček, brankář byl bezmocný.
34:18
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Tadeáš Hradil (3:2).
31:25
Koval skvěle vykryl Reczaie.
27:52
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Horyna bez asistence (2:2).
27:52
Slavia rychle odpovídá.
27:23
Netrvalo to dlouho a střelou příklepem využívá přesilovou hru kapitán Dominik Reczai. Skvělá nahravka přišla od Lukáše Hlavy
27:22
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Lukáš Hlava (2:1).
26:52
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
26:52
Koberovy mají šanci na reparát. Snad se již dočkáme nějaké nebezpečné střely.
25:00
Střelecké pokusy Slavie skvěle domácí bloků. Nejdříve zaklekl Kopáček, o něco později dobře zasáhl i Buriánek.
23:09
Oba brankáři zatím předvádějí famózní zákroky. Teď se jedním prezentoval Koval.
20:33
První přesilová hra domácích nebyla příliš střelecky intenzivní a tak bez většího závaru končí nevyužitá.
20:01
Střely po 1. třetině 9:11
20:00
20:00
18:34
Dohraná neshoda v rohu hřiště skončila vyloučením hostujícího hráče. Koberovy mají šanci se vrátit do vedení v následné přesilovce.
18:33
Vyloučen hráč Matěj Vráblík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
17:00
Spolupráce Kopáček Kuršel se snažila rychle odpovědět, bohužel střela neprošla přes blokujícího obránce.
14:40
Brankář Slavia Koval ukázal vyníkající zákrok, následně hostující tým z brejku udeřil.
14:36
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík bez asistence (1:1).
11:03
Tečovaný raketa alá Zdeno Chára nakonec našla své místo u tyče soupeřovy branky. Jonáš Zakouřil otevírá skóre.
11:02
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jonáš Zakouřil bez asistence (1:0).
08:00
Slavia se dostala do přečíslení. Střela se naštěstí s přesností neshledala.
07:00
Milan Drobný využil své váhové převahy a soupeř byl nucen faulovat.
04:40
Fanoušci defenzivního florbalu by z úvodního tempa asi příliš radost neměli.
01:00
I tým Slavia střelecky prověřil pozornost domácího brankáře.
00:30
Hned v úvodu utkání se dostala první lajna Koberov do nebezpečného zakončení a v útočném tempu pokračuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: David Laho, Matěj Vráblík, Jiří Sedláček, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Adam Buriánek, Milan Drobný, Tadeáš Hradil, Dominik Reczai, Lukáš Hlava