2:2
2:3
- : -

Florbal Jirkov - FBC ROKYCANY 5:11
14. Josef Čermák, 23. Ondřej Hlaváček, 24. David Dudek, 45. Martin Košťálek, 46. Lubomír Bouše - 3. Martin Fiala, 7. Ondřej Váně, 9. Martin Fiala, 13. Jakub Košař, 19. Ondřej Váně, 20. Martin Fiala, 36. Ondřej Váně, 38. Michal Ernest, 52. Ondřej Váně, 55. Matěj Kolář, 56. Martin Fiala; rozhodčí: Josef Heřmánek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Jaroslav Levý 46 - Martin Štochl 38; po třetinách: 1:6, 2:2, 2:3;
60:00
59:07
Timeout Florbal Jirkov
59:07
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
59:07
Vyloučen hráč Jakub Nový družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za špatné střídání.
55:56
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Ondřej Váně (5:11).
54:32
Vlastní branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Matěj Kolář (5:10).
51:46
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Martin Štván (5:9).
45:47
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Lubomír Bouše, asistoval Jan Adam (5:8).
44:58
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Martin Košťálek, asistoval Jan Musil (4:8).
40:00
40:00
37:52
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Michal Ernest, asistoval Ondřej Váně (3:8).
35:08
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně bez asistence (3:7).
34:37
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
28:42
Vyloučen hráč Lubomír Bouše družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nesportovní chování.
28:42
Vyloučen hráč Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
23:27
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Dudek, asistoval Martin Košťálek (3:6).
22:13
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Hlaváček, asistoval René Brožkovec (2:6).
20:00
20:00
19:40
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Martin Štván (1:6).
18:55
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Martin Fiala (1:5).
13:51
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Josef Čermák, asistoval Ondřej Hlaváček (1:4).
12:35
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Košař, asistoval Martin Štván (0:4).
08:01
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Martin Soukup (0:3).
06:56
02:37
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Jakub Boháč, Ondřej Váně, Martin Štván, Jakub Košař, Michal Ernest
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Jaroslav Levý; hráči v poli: Matěj Kolář, Jan Adam, Jan Musil, Martin Košťálek, David Dudek