1:4
2:3
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:10
21. Ondřej Rácz, 42. Lukáš Fišer, 48. Ondřej Rácz - 7. Jan Žák, 16. Jiří Löffelmann, 20. Ondřej Kuhajda, 21. Jan Myška, 29. Matěj Soukup, 32. Jan Žák, 33. Tomáš Vlček, 51. Jiří Sloup, 54. Jan Myška, 59. Pavel Šimeček; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Josef Kubát; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Ondřej Schmidt 19 - Jiří Cisler 9; po třetinách: 0:3, 1:4, 2:3;
60:00
58:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Žák (3:10).
54:45
Vyloučen hráč Vojtěch Plecitý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
53:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Myška, asistoval Tomáš Suchý (3:9).
50:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Sloup, asistoval Ondřej Baroch (3:8).
47:29
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Jiří Lizec (3:7).
46:12
Vyloučen hráč Matěj Soukup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
41:19
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (2:7).
40:51
Vyloučen hráč Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
32:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jan Myška (1:7).
31:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Tomáš Váňa (1:6).
28:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Tomáš Váňa (1:5).
20:44
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Lukáš Fišer (1:4).
20:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Myška bez asistence (0:4).
20:00
20:00
19:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Jan Myška (0:3).
15:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Löffelmann, asistoval Tomáš Váňa (0:2).
12:47
Vyloučen hráč Petr Andrlík družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
06:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (0:1).
02:53
Vyloučen hráč Vladislav Šust družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Pavel Šimeček, Jiří Sloup, Filip Štědrý, Jan Žák