Lvice se nepouští míčku a zaslouženě vyhrávají dnešní utkání 8:3!!
Hradec divákům ukazuje, že je dnes jasným favoritem na vítěze.
43:21
Poslední minuty začínají být poněkud vyhrocené. Hradec jde do 3.
42:21
Vyloučen hráč Lucie Linhartová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
41:45
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové B na 5 minut za sekání.
39:30
Hradec dnes hraje na jistotu. Sledujeme kvalitní hru.
33:18
Trutnov vzápětí odpovídá a Hradec inkasuje svou 3. branku
33:17
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Kateřina Borůvková (8:3).
33:05
Hradec bez zaváhání využívá přesilovku a skóruje. 8:2.
33:03
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Tereza Hvězdová, asistoval Eliška Buchalová (8:2).
32:30
Vyloučen hráč Veronika Burdiláková družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
32:21
Trutnov obrací úder a snaží se protlačit míček za hradeckou gólmanku. Nedaří se. Obrana kryje každou snahu soupeřek.
30:00
30:00
Střely v druhé třetině 14:9.
30:00
28:29
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kateřina Hušková, asistoval Anna Miholová (7:2).
28:29
Tomu se říká vstup do sezóny. 7:2!
27:30
Hra se ale obratem vrací na útočnou polovinu. Lvice se rvou o každou šanci.
26:20
Trutnov ještě nic nevzdává a tlačí se dopředu.
25:03
Druhá třetina přináší gólové hody.
24:28
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Denisa Jechová (6:2).
24:15
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Tereza Hvězdová (6:1).
22:43
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Iva Čečotková, asistoval Zuzana Volejníková (5:1).
21:55
Vyloučen hráč Kateřina Borůvková družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
21:21
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Vlasta Tomečková, asistoval Kateřina Hušková (4:1).
20:23
Trutnov zkouší schopnosti hradecké gólmanky. Anča však zkušeně kryje a posílá míček spoluhráčkám do protiútoku. Hra vyrovnaně na obou stranách.
17:43
A další pokus tentokrát z hradecké florbalky. Prozatím bez změny skóre.
15:56
A jdeme do druhé třetiny. Trutnov hned na úvod kombinuje, ale míček v brance nekončí.
15:00
15:00
Šance jsou na obou stranách vyrovnané. Poměr střel 10:9 pro domácí tým.
15:00
12:43
Samostatný únik trutnovské hráčky Hradec nezastraší. Obrana blokuje každou šanci.
09:47
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Denisa Jechová, asistoval Natálie Popková (3:1).
09:47
Denisa Jechová využívá přesilové hry a mění stav utkání na 3:1.
08:39
Vyloučen hráč Emanuela Žďárská družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
07:55
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Denisa Kuličková, asistoval Anna Miholová (3:0).
07:55
Další gól! Deny Kuličková skóruje a zvyšuje skóre svého týmu na 3:0.
07:33
Hradec využívá každé šance a testuje schopnosti soupeřovy gómanky.
06:15
Soupeřky se zatím jen navzájem poznávají, zápas se vine v poklidném duchu.
04:33
Hradecké lvice nastupují do nové sezóny v nové sestavě a plné síle. Již po pár minutách zvyšují své skóre na 2:0. Jen tak dál!
02:04
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (2:0).
00:22
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Anna Miholová, asistoval Eliška Buchalová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ):
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové B: brankář: Anna Kunčíková; hráči v poli: Markéta Součková, Anna Miholová, Eliška Buchalová, Martina Luštincová, Pavla Soukupová