0:2
3:4
- : -

FBC Dobruška - Dobré B - FBK Jičín POHODA TEAM B 3:8
35. Nikola Andršová, 45. Adriana Jedličková, 45. Karolína Flidrová - 6. Šárka Chlumská, 13. Pavlína Mikolášková, 16. Kateřina Rozsypalová, 23. Kateřina Rozsypalová, 36. Karolína Exnarová, 37. Šárka Chlumská, 38. Šárka Chlumská, 38. Michaela Dvořáková; rozhodčí: Martin Trnka - Filip Neumann; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Kristýna Andršová 22 - Tereza Chlumská 13; po třetinách: 0:2, 0:2, 3:4;
45:00
44:57
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil Karolína Flidrová, asistoval Nikola Andršová (3:8).
44:39
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil Adriana Jedličková bez asistence (2:8).
42:46
Krásný zákrok golmanky Andršové, která drží Dobré od vyššího rozdílu ve skore.
37:35
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Michaela Dvořáková, asistoval Kateřina Rozsypalová (1:8).
37:04
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Šárka Chlumská, asistoval Markéta Šudová (1:7).
36:12
35:57
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Karolína Exnarová, asistoval Kateřina Rozsypalová (1:5).
34:13
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil Nikola Andršová, asistoval Barbora Fingerová (1:4).
34:13
Andršová převzala přihrávku a krásným výběhem zakončila na zadní tyčku. Povedený moment této hráčky
30:00
30:00
Střely 4:9
30:00
22:28
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Kateřina Rozsypalová, asistoval Jana Kořínková (0:4).
15:45
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Kateřina Rozsypalová, asistoval Lea Petrgálová (0:3).
15:00
15:00
Střely 3:9
15:00
14:06
Vyloučen hráč Lucie Barillová družstva FBC Dobruška - Dobré B na 2 minuty za blokování hokejky.
12:42
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Pavlína Mikolášková, asistoval Kateřina Rozsypalová (0:2).
11:25
Vyloučen hráč Jana Kořínková družstva FBK Jičín POHODA TEAM B na 2 minuty za blokování hokejky.
05:04
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Šárka Chlumská, asistoval Pavlína Mikolášková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín POHODA TEAM B: brankář: Tereza Chlumská; hráči v poli: Pavlína Droznová, Lea Petrgálová, Hana Novotná, Kateřina Rozsypalová, Markéta Šudová
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška - Dobré B: brankář: Kristýna Andršová; hráči v poli: Barbora Fingerová, Adriana Jedličková, Anna Křížová, Denisa Vernerová, Markéta Hanušová