2:1
2:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:4
3. Martin Marek, 9. Martin Marek, 14. Michal Fürstl, 20. Aleš Linka, 37. Jiří Klokočník, 38. Aleš Linka, 44. Aleš Linka, 58. Jiří Klokočník - 7. Jakub Vitvar, 16. Štěpán Cvekl, 24. Martin Strejček, 59. Michael Pitek; rozhodčí: Josef Kubát - Jiří Jelínek; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Václav Frajt 28 - Jiří Vybíral 35; po třetinách: 4:2, 2:1, 2:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: Od začátku jsme se nedokázali na utkání koncentrovat a dobře hrající domácí nás trestali z většiny svých příležitostí, děkujeme soupeři za skvělé utkání.
59:59
Vyjádření trenéra domácích Jiřího Lindnera: Mám radost z výsledku, ve výkonu byly ještě nedostatky, těšíme se na další pohárový duel. Děkujeme soupeři za hru a rozhodčím za výkon. V neposlední řadě chci pochválit i naše pořadatele a DJ-pult, který dostával více než důstojnou návštěvu do varu. FORZA LOUNY
58:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michael Pitek, asistoval Jaroslav Rybka (8:4).
58:28
Vyloučen hráč Jiří Turek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
57:54
Timeout TJ Lokomotiva Louny
57:54
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:25
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník bez asistence (8:3).
56:53
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
43:25
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Čonka (7:3).
40:00
40:00
37:42
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka z trestného střílení (6:3).
36:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Tomáš Princ (5:3).
29:53
Vyloučen hráč Ladislav Pleyer družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra na zemi.
23:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Strejček, asistoval Jakub Vitvar (4:3).
20:00
20:00
19:38
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Marek Pačmag (4:2).
19:03
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
19:03
Vyloučen hráč Štěpán Cvekl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
15:16
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Štěpán Cvekl bez asistence (3:2).
13:04
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Fürstl, asistoval Martin Čonka (3:1).
08:58
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Tomáš Princ (2:1).
06:39
06:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Jaroslav Rybka (1:1).
04:02
Vyloučen hráč Michael Pitek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
02:04
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Martin Čonka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Michael Pitek, Jaroslav Rybka, Martin Strejček, Jakub Vitvar, Jan Pokorný
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Martin Čonka, Tomáš Princ, Martin Marek, Aleš Linka