2:2
5:2
0:1

Florbal Kuřim - FBK Atlas Blansko 7:8p
26. Filip Svoboda, 33. Michal Šoustar, 41. Ivo Liškutín, 44. Petr Čermák, 47. Ivo Liškutín, 58. Martin Parimucha, 60. Tadeáš Kundera - 15. Vojtěch Fedra, 17. Dominik Janík, 17. Vojtěch Fedra, 31. Jan Charvát, 36. František Fedra, 45. Jan Charvát, 54. Lukáš Kučera, 66. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Petr Jendřejas ?, Radim Kapoun ? - David Tenora ?; po třetinách: 0:3, 2:2, 5:2, 0:1;
65:46
65:46
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Lukáš Kučera (7:8).
65:00
Komentář trenéra domácích Pavla Zahradníčka: Krásné utkání, které kazily zbytečné vyloučení. Jsem hrdý na tým za hru v šesti, kdy jsme dali dva góly. V prodloužení klasické nedáš-dostaneš. Gratulace soupeři a hodně štestí v Divizi.
65:00
Vyrovnané utkání, kde jsme ze začátku utkání využili gólové příložitosti. Od druhé poloviny utkání se hra vyrovnala a soupeři se postupně podařilo smazat náskok a nakonec těsně před koncem základní hrací doby vyrovnat. V prodloužení jsme strhli vítežství na svou stranu.
60:00
60:00
59:30
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Tadeáš Kundera, asistoval Petr Čermák (7:7).
58:02
Timeout FBK Atlas Blansko
57:51
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Martin Parimucha, asistoval Ivo Liškutín (6:7).
57:44
Timeout Florbal Kuřim
53:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Fedra (5:7).
46:36
Vyloučen hráč Tomáš Sklář družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za bránění ve hře.
46:36
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
46:09
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Ivo Liškutín, asistoval Jiří Zemánek (5:6).
44:57
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Charvát, asistoval Vojtěch Fedra (4:6).
43:58
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Petr Čermák, asistoval Tomáš Sklář (4:5).
40:46
40:40
Střídání brankáře. Nový brankář Radim Kapoun družstva Florbal Kuřim
40:00
40:00
38:12
Vyloučen hráč Jan Frýdek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za špatné střídání.
35:58
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Fedra, asistoval Jan Charvát (2:5).
32:27
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Šoustar, asistoval Ivo Liškutín (2:4).
31:20
Vyloučen hráč Petr Staněk družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
30:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Charvát, asistoval Lukáš Kučera (1:4).
30:36
Vyloučen hráč Tomáš Sklář družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za špatné střídání.
26:46
Vyloučen hráč Michal Šoustar družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za sekání.
25:36
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Filip Svoboda, asistoval Jiří Zemánek (1:3).
20:00
20:00
16:23
16:17
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Janík, asistoval Marek Hrazdíra (0:2).
14:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Jan Charvát (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Jan Charvát, František Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera, Dominik Pleska