2:4
0:5
- : -

FBC Pitbulls Kolín - FTC Vysoké Mýto 2:14
30. Filip Pletka, 37. Jan Vobořil - 10. Jiří Unzeitig, 12. Jiří Unzeitig, 16. Vít Jakubec, 18. Milan Koubek, 18. Petr Lesák, 21. Vít Jakubec, 25. Vojtěch Pavlák, 35. Adam Kobr, 38. Adam Kobr, 45. Adam Kobr, 49. Milan Koubek, 56. Radim Jiráský, 58. Jiří Unzeitig, 60. Adam Kobr; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Lepší 27, Lukáš Mareš 31 - Václav Musel 37; po třetinách: 0:5, 2:4, 0:5;
60:00
59:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Ladislav Rozlivka (2:14).
58:49
Vyloučen hráč Filip Pletka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za vysoká hokejka.
57:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (2:13).
55:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Radim Jiráský, asistoval Libor Knypl (2:12).
51:03
Vyloučen hráč Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (2:11).
44:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Jiří Unzeitig (2:10).
40:00
40:00
37:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (2:9).
36:07
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Vobořil, asistoval Jan Janeček (2:8).
34:32
29:24
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Lukáš Mareš (1:7).
28:51
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hra na zemi.
24:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Libor Knypl (0:7).
24:13
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Mareš družstva FBC Pitbulls Kolín
20:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Vojtěch Pavlák (0:6).
20:00
20:00
17:33
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Libor Knypl (0:5).
17:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Jiří Unzeitig (0:4).
15:29
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Petr Lesák (0:3).