1:1
2:1
- : -

TJ Centropen Dačice - FbC Hradec Králové 5:6
10. Radovan Kubek, 14. Vít Nosek, 26. Jan Pecha, 49. Vít Nosek, 58. Vít Nosek - 1. Adam Petera, 4. Jonáš Mikšovský, 7. Ondřej Bachtík, 16. Ondřej Bachtík, 31. Ondřej Bachtík, 53. Daniel Elicer; rozhodčí: Jiří Kučera - Jaroslav Štolc; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 6, Lukáš Vacuška 9 - David Šimeček 22; po třetinách: 2:4, 1:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra Hostů Petra Drahoňovského: Do zápasu jsme vstoupili výborně a vypracovali si tří brankový náskok.Soupeř potom přepl na vyšší obrátky a dvěma góly se do zápasu vrátil. Velice dobré zápasové tempo přeneslo pěknou podívanou pro přítomné diváky. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra Domácí Davida Černého: Pohár bereme jako přátelák a z tohoto pohledu zápas splnil účel. Od druhé třetřiny jsme dodržovali stanovenou taktiku, ikdyž to má své rezervy. Soupeř byl kvalitní, takže nás skvěle prověřil. Děkujeme mu za hru a přejeme štastnou cestu domu.
57:56
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek bez asistence (5:6).
57:07
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
57:07
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
56:06
Timeout TJ Centropen Dačice
56:06
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
56:06
Vyloučen hráč Michal Urban družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
56:06
Vacuška se už do branky nevrací.
54:00
Dobré střídání Davida Černého, který zapotil obránce Hradce, Dačice vybojovali standartku.
52:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Tomáš Pokorný (4:6).
48:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Jan Morávek (4:5).
37:15
Následně ho za jeho drzost soupeř sestřelil u mantinelu.
37:10
Své florbalové parádičky nám ukázal Petr Jindra, když nasadil hráči hostům po kličce jesličky.
33:21
Oldřich Pecha tentokrát neúspěšný ve svém průniku.
30:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Vít Heger (3:5).
30:30
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Vacuška družstva TJ Centropen Dačice
30:28
Oba týmy se trápí s přihrávkami.
30:00
Hradec se ve druhé třetině dostal k pouhé jedinné střele.
29:00
Dačice diktují hru.
27:45
Kubek prověřil Šimečka. K dorážce už se Morávek nedostal.
26:35
Oldřich Pecha opět s míček běhá po hale a hosté bez šance mu miček odebrat.
25:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Pecha, asistoval Jan Sláma (3:4).
25:21
Nenápadná střela Jana Pechy zapadla do levé dolního rohu Šimečkovi branky.
24:30
Hráči Hradce nebyli schopni zastavit Oldřicha Pechu až po minutě snažení si pomohli faulem.
17:50
Rychlí návratem David Černý zastavuje nebezpečnou akci soupeře.
16:45
Holečkovi se povedlo projít mezi třemi hráči Hradce a nahrál volnému Šlápotovi, ten ještě nahrál Slámovi, kterému ujel míček z čepele.
16:23
Střela Sedláčka tečovaná Kubkem končí nad brakou.
15:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Daniel Elicer (2:4).
14:09
Standartní situace rozehraná Sedláčka a Pechou končí za mantinely.
13:33
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Jan Pecha (2:3).
13:30
Pecha vybojoval míček a přihráv volnému Noskovi, který se opět nemýlil.
11:00
Nahození Sedláček do útočné třetiny, vybojoval Černý a zakládá další šanci.
09:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jiří Sedláček (1:3).
09:21
Sedláček se dostal dopředu a nahrál před prázdou bránu Kubkovi pro něho už nebyl těžké dostat míček do brány.
07:05
Šimánkův pokus z úhlu nevyděsil Šimečka.
06:39
06:02
Dačice minutu drželi míček na svých čepelích. Při nahození Sedláček před brankou tečoval Šlápota na tyčku a volný míček před brankou do brány nedostal.
04:45
První vážnější šance Dačic. Morávek nedokázal propálit golmana Hradce.
03:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Matěj Mikšovský (0:2).
01:52
Oba týmy jsou skvěle fyzicky připraveni.
00:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Petera, asistoval Jonáš Mikšovský (0:1).
00:39
Z prvního útoku hosté uděřili a potvrdili tak svojí roli mírného favorita.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Radim Kunart, Filip Geisler, Adam Petera, Matěj Mikšovský, Jonáš Mikšovský
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Petr Jindra, Vít Nosek, Oldřich Pecha, Jan Morávek, Radovan Kubek