1:3
- : -
Aligators

Florbal Židenice - Aligators 1:17
45. Dan Lošťák - 3. Filip Juřica, 6. Pavel Zbořil, 6. Tadeáš Grega, 8. Tomáš Jedlička, 10. Pavel Zbořil, 13. Pavel Zbořil, 14. Patrik Jedlička, 14. Tomáš Líznar, 14. Pavel Zbořil, 15. Jiří Šubík, 21. Pavel Zbořil, 28. Matyáš Zouhar, 29. Pavel Zbořil, 30. Tadeáš Grega, 42. Tadeáš Grega, 42. Dominik Král, 44. Tadeáš Grega; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Pavel Streit ?, Filip Gotschim ? - Vojtěch Ott ?, David Nečas ?; po třetinách: 0:10, 0:4, 1:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Havelky: Dnes s nadsázkou vyhrál florbal nad naší atletikou s florbalkou. Sice jsme se na hřišti naběhali, ale moc florbalové krásy jsme nepředvedli. Pozitivní je postupné zapojení nováčků do týmu a šance juniorů sbírat zkušenosti i v mužích, což byl jeden z cílů dnešního utkání. Soupeř ale postupuje zaslouženě, o tom není diskuse. Díky hostům za zápas, divákům za podporu a rozhodčím za zvládnutý zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí Patrika Procházky 1/2: Premiérový komentář roli trenéra jsme si představoval trochu jinak. Omlouvám se všem za závěrečnou šaškárnu. Obdobná situace se nám stala v lize ve Svitavách. V lize nás bude nedisciplinovanost stát body.
60:00
Komentář trenéra hostí Patrika Procházky 2/2: 50% z cílů na zapas jsme splnili, ale pořád máme v každém třetině výpadky v koncentraci, za tohle můžeme v Národní lize tvrdě zaplatit. Musíme zapracovat na hlavě, vyspíme se z toho a zítra pokračujeme. Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím, kterým jsme dnešní pískání příliš neusnadnili.
60:00
54:24
Timeout Aligators
54:24
Vyloučen hráč Jiří Šubík družstva Aligators na 2 minuty za špatné střídání.
52:02
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva Aligators na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:37
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva Aligators na 2 minuty za blokování hokejky.
48:42
Vyloučen hráč František Chmela družstva Aligators na 2 minuty za hrubost.
48:31
Vyloučen hráč Tomáš Popovský družstva Aligators na 2 minuty za špatné střídání.
45:15
Tyč nastřelil Tomasz Sikora z Židenic.
44:07
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Dan Lošťák bez asistence (1:17).
43:26
Branku družstva Aligators vstřelil Tadeáš Grega, asistoval Adam Urbánek (0:17).
41:17
Branku družstva Aligators vstřelil Dominik Král, asistoval Martin Dlouhý (0:16).
41:06
Branku družstva Aligators vstřelil Tadeáš Grega, asistoval Tomáš Jedlička (0:15).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Gotschim družstva Florbal Židenice
40:00
40:00
39:59
Druhá část je za námi - Aligátoři zvolnili na čtyři branky. Židenice sice stále bojují, dopředu je to ale pořád za nulu. Snad domácí potěší alespoň ubráněné oslabení.
33:07
Vyloučen hráč Filip Juřica družstva Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:02
Střídání brankáře. Nový brankář David Nečas družstva Aligators
29:03
Branku družstva Aligators vstřelil Tadeáš Grega, asistoval Patrik Jedlička (0:14).
28:20
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Matyáš Zouhar (0:13).
27:34
Branku družstva Aligators vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Martin Dlouhý (0:12).
20:07
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (0:11).
20:00
20:00
19:59
První třetina je za námi - rozdíl několika lig je na hřišti bohužel vidět. Hráči Židenic se alespoň sympaticky snaží, bojují a občas zahrozí z brejků. Brankář hostí Ott je prozatím bezchybný. Golman domácích Streit vinu na gólech rozhodně nenese, připsal si několik těžkých zákroků.
14:44
Branku družstva Aligators vstřelil Jiří Šubík, asistoval Tomáš Líznar (0:10).
13:40
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil bez asistence (0:9).
13:22
Branku družstva Aligators vstřelil Tomáš Líznar, asistoval František Chmela (0:8).
13:08
Branku družstva Aligators vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Tadeáš Grega (0:7).
12:28
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (0:6).
09:52
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (0:5).
07:42
Branku družstva Aligators vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Tomáš Popovský (0:4).
05:42
05:37
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Matyáš Zouhar (0:2).
02:29
Vlastní branku družstva Florbal Židenice vstřelil Filip Juřica (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators: brankář: Vojtěch Ott; hráči v poli: Viktor Kejík, Roman Svoboda, Pavel Zbořil, Lukáš Gregr, Matyáš Zouhar
00:00
Line-up domácích Florbal Židenice: brankář: Pavel Streit; hráči v poli: Filip Juřica, Filip Zelníček, Tomasz Sikora, Denis Matoušek, Jakub Skopal