0:3
- : -
FBC Draci

FBC Draci - FBC DOŠWICH MILEVSKO 1:8
25. David Tománek - 4. Jan Keyzlar, 7. Jan Keyzlar, 17. Lukáš Trojáček, 20. Dan Hrůza, 34. Lukáš Trojáček, 52. Jakub Kotrba, 55. Lukáš Trojáček, 56. Lukáš Trojáček; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Evžen Kindermann 4, František Lerch 9 - Miloš Kahoun 30; po třetinách: 0:4, 1:1, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnes velmi taktický, vyspělý výkon. Těžili jsme z brejkových situací, které se nám dařilo proměňovat v góly. Děkuji soupeři. Jsem rád, že se v této hale nikdo nezranil. Vlhký povrch velmi klouzal.
60:00
Komentář vedoucího domácích: Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme hodně štěstí v další fázi turnaje. Zápas rozhodla důsledněji dodržovaná taktika soupeře a dobrá koncovka v zakončení.
60:00
59:59
Viděli jsem pohledný zápas. hosté zaslouženě vyhráli. Výsledek pro domácí trochu krutý.
59:23
Vyloučen hráč Jakub Štván družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
56:28
Vyloučen hráč Jakub Blažek družstva FBC Draci na 2 minuty za hra na zemi.
55:18
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jakub Štván (1:8).
55:18
Hosté zakončují chladnokrevně
54:37
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček bez asistence (1:7).
54:27
Domácí v 6 na hřišti
53:25
Vyloučen hráč Dan Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
51:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jakub Kotrba, asistoval Jan Keyzlar (1:6).
51:00
Produktivita Milevska je vynikající
46:50
Hosté znovu aktivní, brankář Lerch byl na místě.
44:25
Domácí se usadili v útočném pásmu, všechny střely končí v blocích nebo mimo branku.
40:00
40:00
36:09
Trestné střílení družstva FBC Draci neproměnil Jakub Tabášek.
36:09
Trestné střílení domácích skončilo nastřelenou tyčí.
34:27
Break Milevska a je to zase o 4 góly
33:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Petr Dolejš (1:5).
31:00
30:26
Hosté znovu zahrozili, ale brankář Lerch střelu pokryl
26:20
Domácí po vstřelené brance ožili a jsou teď lepším týmem.
24:25
Branku družstva FBC Draci vstřelil David Tománek, asistoval Filip Nevický (1:4).
24:25
Krásná akce domácích a tribuny jásají.
23:15
Draci oslabení zatím zvládají velmi dobře.
21:53
Vyloučen hráč Ondřej Stach družstva FBC Draci na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:36
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Dan Hrůza, asistoval Marek Čáp (0:4).
16:04
16:04
Střídání brankáře. Nový brankář František Lerch družstva FBC Draci
15:16
Vyloučen hráč Jan Brejcha družstva FBC Draci na 2 minuty za sekání.
12:56
Počta trefil masku brankáře Milevska.
10:00
Tománek těsně minul!
09:46
Draci se nechtějí smířit s nevydařeným začátkem zápasu a jsou teď na hřišti aktivnějším týmem.
07:50
Krásná střela domácích, brankář hostů pohlídal pravou tyč.
06:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jan Keyzlar bez asistence (0:2).
05:50
Domácí se nemohou dostat z tlaku hostů
04:20
Brankář domácích podržel skvělým zákrokem svůj tým.
03:40
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jan Keyzlar bez asistence (0:1).
00:02
Výborné tempo obou týmů od první minuty zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Matěj Stráňka, Jakub Mrzena, Lukáš Trojáček, Jakub Kotrba, Jan Keyzlar
00:00
Line-up domácích FBC Draci: brankář: Evžen Kindermann; hráči v poli: Václav Steinhaizl, Jakub Blažek, David Tománek, Jakub Vykouk, Ondřej Anýž
00:00
Hráči a realizační tým FBC Draci Říčany nastupují k dnešnímu zápasu s černými páskami na pažích a celá hala před zahájením utkání drží minutu ticha k uctění památky mladého hráče klubu č. 26.