1:3
3:1
0:0

DDM Dynamo Teplice - TJ Sokol Královské Vinohrady B 5:6pn
10. Richard Strejcovský, 35. Jaroslav Rybka, 48. Jaroslav Rybka, 55. Petr Šnejdar, 57. Zdeněk Fanta - 11. Michal Vlk, 22. Vojtěch Trčálek, 35. Dalibor Nigrin, 40. Jakub Záň, 41. Marek Šach, N Jan Švejda; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jakub Podlucký 34 - Tomáš Šimek 36; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Jan Švejda a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Dynamo Teplice hráč Petr Šnejdar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Marek Šach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Dynamo Teplice hráč Lukáš Jánský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Vojtěch Trčálek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Dynamo Teplice hráč Petr Šnejdar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Jan Švejda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Dynamo Teplice hráč Jaroslav Rybka , ale gól nevstřelil.
70:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme sahali na vítězství, nakonec je z toho "jen" bod, ale i za ten jsme proti takovému týmu velmi rádi. O body jsme přišli hlavně kvůli vyloučením a neproměněným šancím. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostujícího týmu: Na první ligové kolo pěkný zápas, v poslepované sestavě jsme sahali na tři body. Vlastní liknavostí v závěru utkání jsme soupeři dovolili srovnat skóre a v poslední minutě jsme se báli i o remízu. Děkujeme soupeři a pořadatelům za velice férové utkání uspořádané na vysoké úrovni ve skvělé atmosféře!
65:00
64:59
Střely v prodloužení: Dynamo - 2, Vinohrady - 3
64:45
Vypadá to na nájezdy.
63:40
Hosté jsou teď v posledních chvílích nespokojeni s výroky rozhodčích...
63:10
Monster save by Podluckýýýý!!!
62:30
Střela Strejcovského proletěla brankovištěm!
59:30
I v oslabení se hosté nebojí útočit, Podlucký musel být ve střehu.
58:45
Taaak a teď chci vidět gól!!!
58:40
Timeout DDM Dynamo Teplice
58:40
Vyloučen hráč Jakub Jestříbek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
56:46
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Zdeněk Fanta, asistoval Petr Šnejdar (5:5).
55:20
Diváci ženou Dynamo za vyrovnáním!
54:05
Nádhernej bekhenddd!!!
54:03
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Matěj Rabel (4:5).
51:30
Závěr bude ještě hodně zajímavej. Jestli to sem nemáte daleko, hned sem naklusejte! :)
47:43
Vyloučen hráč Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování.
47:10
Nádherně pod víko!
47:09
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Zdeněk Fanta (3:5).
46:00
Šance střídá šanci.
44:40
V posledních minutách jsou hosté lepším týmem na hřišti.
41:00
V signalizované výhodě střílejí hosté pátý gól.
40:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Marek Šach, asistoval Jakub Jestříbek (2:5).
39:10
Záň zůstal trestuhodně neobsazený a tak neměl problém uklidit míček do branky.
39:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Záň, asistoval Michal Vlk (2:4).
38:50
Rybkovi to dneska celkem lepí, mohl by přidat ještě nějaký další góly :)
38:10
Švejda trefuje tyč!
37:30
Podlucký kryje střelu Záňě.
36:15
Rybka si ze svých soupeřů dělá slalomové kužele :)
34:45
Rybkova střela ještě zazvonila o tyč a rozdíl je už zas jen jednobrankový!
34:44
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Marek Šnobr (2:3).
34:31
Vyloučen hráč Šimon Jakub Král družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost.
34:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Vojtěch Trčálek (1:3).
34:00
Dnešní utkání sleduje 24 diváků. Děkujeme za návštěvu!
33:10
Jestříbek si vyjel a jeho následná střela skončila za mantinely.
32:43
Oba týmy v pěti.
32:15
Hraje se nahoru dolů.
30:43
Vyloučen hráč Jakub Jestříbek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:17
Vyloučen hráč Pavel Houda družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
28:40
Rabelův projektil netrefil vinohradskou svatyni.
28:25
Je to neuvěřitelné, ale Dynamo stále drží Vinohrady pod tlakem.
27:30
Domácí zamkli Vinohrady na útočné polovině.
26:10
Šnejdar střílel ze vzduchu po přihrávce Zeleníka, ale Šimek byl tam, kde měl být.
23:55
Vlk z pozice od mantinelu netrefuje domácí svatyni.
21:55
Tak tohle Trčálek zvládl s přehledem...
21:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Trčálek z trestného střílení (1:2).
21:15
Fanta nedokázal umístit míček za Šimka. Stav je tedy stále nerozhodný.
20:25
Zeleník trefuje tyčku!
20:01
Buly pro Dynamo a hned následovala šance Šnejdara.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: Dynamo - 14, Vinohrady - 15
20:00
18:55
Zeleníkova střela málem překvapila Šimka v bráně.
17:47
Dynamo komplet.
17:30
Podlucký kryje střelu Nigrina.
17:00
Domácí se zatím bez větších problémů brání.
15:50
A teď už zase ve čtyřech.
15:47
Vyloučen hráč Pavel Houda družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
13:15
Dynamo v pěti.
13:00
Podlucký se teď má co ohánět.
11:15
Vyloučen hráč Jaroslav Rybka družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
10:05
Aha, tak jedeme od začátku. Kombinace do prázdné branky, Podlucký neměl šanci.
10:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Jakub Záň (1:1).
09:50
Richardovo jedovka končí v bráně! Dynamo vedeeee!
09:46
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Marek Šnobr (1:0).
08:10
Zeleníkův bekhend prověřil brankáře Šimka.
07:10
Král z půlky hřiště netrefuje zařízení.
06:45
Rybka trefil Šimka do ramene. Další šance domácích.
05:40
Parádní zákrok Podluckého!
04:00
Miletín zazvonil o tyčku vinohradské klece!
03:15
Dvě velké šance Dynama! Šimek zasahuje. Zatím florbal nás i diváky velmi baví.
02:30
První zámek hostů. Dynamo se úspěšně ubránilo.
01:10
Hosté dvěma pokusy prověřili Podluckého.
00:15
Zeleník obstaral první střelecký pokus zápasu.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Tomáš Petr Martan, Michal Vlk, Jan Švejda, Denis Dvořáček
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Podlucký; hráči v poli: Lukáš Jánský, Marek Šnobr, Petr Šnejdar, Matěj Rabel, Jakub Zeleník
00:00
Hezký večer přejeme z teplické sportovní haly, kde nás dnes čeká 1.kolo divize mezi Dynamem a béčkem Vinohrad. Na cestu florbalovým rájem se vydáme zhruba za 20 minut!