1:1
4:1
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - ACEMA Sparta Praha UNYP 10:2
3. Karolína Bulvová, 9. Petra Šteklová, 10. Nina Schumannová, 15. Nina Schumannová, 20. Zuzana Tučková, 30. Lucie Jandová, 44. Lucie Jandová, 46. Nina Schumannová, 57. Eliška Matějková, 60. Karolína Bulvová - 33. Natálie Jirková, 42. Kateřina Radostová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Vendula Lisá 19 - Dorothee Vogelesang 17, Kateřina Pokorná 17; po třetinách: 5:0, 1:1, 4:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za sympatický výkon
59:59
Komentář trenéra hostí: Premiérový zápas v nové lize a v nové sezoně nám úplně nevyšel. Každopádně víme na čem máme pracovat, abychom byli do dalších zápasů lepší. Díky soupeřkám, rozhodčím a divákům.
59:01
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Karolína Bulvová, asistoval Petra Šteklová (10:2).
59:01
Bulvová z nápřahu k tyči
58:15
Kleknerová dnes hraje výborně, rozdává nahrávky do všech stran
56:47
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Adéla Šipošová (9:2).
50:57
Jandová nechtěně sekla hostující golmance do prstů, ta je však holka statečná a hraje se dál
50:10
Šarochové se nezdařila přihrávka ze středu a málem z toho byl gól
48:36
Sparta v pěti
46:36
Vyloučen hráč Michaela Tyllerová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
46:36
Tyllerová si půjde odpočinout na 2 minutky
46:18
k Radostné se přišoural míček ze souboje, ta však mířila vysoko nad
45:27
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Eliška Matějková (8:2).
45:14
Šipošová krásně získala míček u mantinelu, rozhodčí však viděl nedovolený zákrok a tak má Sparta standartku
43:32
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lucie Jandová, asistoval Kristýna Kleknerová (7:2).
41:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Kateřina Radostová, asistoval Stela Lukovská (6:2).
37:20
Vyloučen hráč Adéla Šipošová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nesportovní chování.
37:20
Trenérovi domácích byl udělen dvouminutový trest za sprosté slovíčko, trest si jde odsedět nevinná Šipošová
32:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Natálie Jirková, asistoval Barbora Houšková (6:1).
32:34
Střelou z první se prosazuje Jirková
32:06
Vyloučen hráč Adéla Šipošová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za bránění ve hře.
29:38
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lucie Jandová, asistoval Lucie Kalinová (6:0).
28:58
Hra se přelévá ze strany na stranu
26:27
Schumannová vybojovala míček a dává na Matějkovou na střed, ta ale vysoko přestřeluje
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Kateřina Pokorná družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
20:00
20:00
19:45
Kleknerová krásně posílá Jandovou dopředu
19:09
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková bez asistence (5:0).
12:40
Vyloučen hráč Lucie Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:40
Jandová L. poslala protihráčku ramenem za mantinel a půjde si opočinout na 2 minuty
09:39
Strašecí vysoko napadá a tlačí Spartu
09:16
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová bez asistence (3:0).
08:36
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Petra Šteklová, asistoval Karolína Bulvová (2:0).