0:1
- : -
TROOPERS D

Hornets Brno ZŠ Horní C - TROOPERS D 4:6
3. Lukáš Šmarda, 9. Ivan Kebeleš, 18. Michael Zelený, 22. Lukáš Šmarda - 9. Mark Grishchenko, 11. Petr Kořenek, 12. Oldřich Langášek, 13. Jindřich Jedlička, 14. Lukáš Hanáček, 27. Jan Kubica; rozhodčí: Michal Špičák - Bruno Weber; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kamil Zelený ? - Václav Kobylka ?; po třetinách: 2:4, 2:1, 0:1;
39:00
35:25
Vyloučen hráč Martin Kořenek družstva TROOPERS D na 2 minuty za hrubost.
35:25
Vyloučen hráč Lukáš Šmarda družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za hrubost.
34:40
Vyloučen hráč Tomáš Macalík družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za hrubost.
34:02
Vyloučen hráč Ondřej Dobrovolný družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za sekání.
26:21
Branku družstva TROOPERS D vstřelil Jan Kubica, asistoval Adam Peitl (4:6).
26:00
26:00
21:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Ondřej Dobrovolný (4:5).
17:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil Michael Zelený, asistoval Ivan Kebeleš (3:5).
13:17
Branku družstva TROOPERS D vstřelil Lukáš Hanáček, asistoval Marek Těšlík (2:5).
13:00
13:00
12:09
Branku družstva TROOPERS D vstřelil Jindřich Jedlička, asistoval Martin Kořenek (2:4).
11:55
Branku družstva TROOPERS D vstřelil Oldřich Langášek bez asistence (2:3).
10:32
Branku družstva TROOPERS D vstřelil Petr Kořenek, asistoval Mark Grishchenko (2:2).
08:46
Branku družstva TROOPERS D vstřelil Mark Grishchenko, asistoval Petr Kořenek (2:1).
08:19
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil Ivan Kebeleš, asistoval Miloš Bereš (2:0).
02:51
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Špičák a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS D: brankář: Václav Kobylka; hráči v poli: Adam Hanáček, Jan Kubica, Oldřich Langášek, Marek Těšlík, Lukáš Hanáček