2:1
3:2
- : -

K1 Florbal Židenice U23 - FBK Atlas Blansko B 8:4
1. Denis Matoušek, 5. Marek Drápal, 10. Marek Drápal, 20. Dan Lošťák, 22. Tomáš Zubík, 27. Petr Bednář, 28. Marek Drápal, 28. Jakub Skopal - 6. Jan Frýdek, 21. Jan Frýdek, 29. Jan Frýdek, 31. Štěpán Šváb; rozhodčí: Michal Špičák - Bruno Weber; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Gotschim ? - Petr Špidlík ?; po třetinách: 3:1, 2:1, 3:2;
39:00
38:48
Vyloučen hráč Dan Lošťák družstva K1 Florbal Židenice U23 na 2 minuty za sekání.
30:44
Timeout K1 Florbal Židenice U23
30:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Štěpán Šváb, asistoval Ondřej Koumar (8:4).
28:35
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Jan Frýdek, asistoval Martin Tesař (8:3).
27:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice U23 vstřelil Jakub Skopal, asistoval Ondřej Sukup (8:2).
27:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice U23 vstřelil Marek Drápal, asistoval Pavel Zima (7:2).
26:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice U23 vstřelil Petr Bednář bez asistence (6:2).
26:00
26:00
24:39
Blanenští kluci si očividně hrají na housenky
21:56
Branku družstva K1 Florbal Židenice U23 vstřelil Tomáš Zubík, asistoval Petr Bednář (5:2).
20:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Jan Frýdek, asistoval Štěpán Šváb (4:2).
19:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice U23 vstřelil Dan Lošťák, asistoval Denis Matoušek (4:1).
15:37
Vyloučen hráč David Brouček družstva K1 Florbal Židenice U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
13:00
13:00
09:51
Vyloučen hráč Jan Dolejška družstva K1 Florbal Židenice U23 na 2 minuty za sekání.
09:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice U23 vstřelil Marek Drápal bez asistence (3:1).
05:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Jan Frýdek, asistoval Čestmír Sekanina (2:1).
04:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice U23 vstřelil Marek Drápal, asistoval Ondřej Sukup (2:0).
00:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice U23 vstřelil Denis Matoušek, asistoval Petr Bednář (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Špičák a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko B: brankář: Petr Špidlík; hráči v poli: Patrik Crla, Ondřej Koumar, Jan Frýdek, Štěpán Šváb, Čestmír Sekanina