0:1
0:3
- : -

FBK Spartak Hluk - TJ Znojmo LAUFEN CZ 0:9
1. Bára Procházková, 8. Marie Bartušková, 11. Marie Pelánová, 13. Eva Nečasová, 13. Eva Smutná, 23. Natálie Kobylíková, 31. Daniela Cihlářová, 37. Daniela Cihlářová, 38. Bára Procházková; rozhodčí: Šimon Sekula - Lukáš Malý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Manová ? - Nikol Krulová ?; po třetinách: 0:5, 0:1, 0:3;
39:00
37:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Bára Procházková, asistoval Eva Smutná (0:9).
36:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Tereza Pokorná (0:8).
30:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Adéla Prokešová (0:7).
26:00
26:00
22:26
Vyloučen hráč Kateřina Sedlářová družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
22:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Natálie Kobylíková, asistoval Eva Nečasová (0:6).
13:00
13:00
12:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eva Smutná, asistoval Bára Procházková (0:5).
12:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eva Nečasová, asistoval Adéla Prokešová (0:4).
10:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Pelánová, asistoval Eva Smutná (0:3).
07:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Bartušková, asistoval Eva Smutná (0:2).
00:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Bára Procházková, asistoval Marie Bartušková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Sekula a Lukáš Malý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Eva Smutná, Bára Procházková, Marie Pelánová, Soňa Dibelková, Marie Bartušková